Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B6 2.0fsi Kraków


makomakikobi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy znacie może mechanika z Krakowa, który "specjalizowałby" się w tych silnikach? Byłem u jednego mechanika, który podobno zna te silniki ale nic mi nie poradził na moją usterkę. Otóż samochód znacznie drga i buja podwoziem na jałowym biegu, a od czasu do czasu "szarpie" przy rozpędzaniu. Nie mam dostepu do VAGa dlatego pptrzebny mi dobry mechanik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zacznij od podpięcia vag'a - wpadnij na spota to ktoś pomoże. Pierw lepiej samemu szukać usterki, a później wozić auto po mechanikach "magikach", być może to jakaś błaha sprawa.

Ewentualnie zadzwoń tu: http://www.serwismonster.pl/- ja u nich się serwisuje i chłopaki dają rade.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie na przeglądzie i gościu po ocenie pracy stwierdził ze wypada jakiś zapłon. Po podłączeniu pod VAGa przyznał błąd ponieważ komputer wskazał błąd katalizatora. Niestety nie pamietam jaki numer błędu :( Spaliny były w normie dlatego zastanawiam się co to może być, bo w wypadku uszkodzenia katalizatora emisja spalin poszłaby w górę, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy skasował mi błędy to teraz muszę poczekać aż znow wyskoczą czy jakoś inaczej zbadać sprawę? Chciałbym wiedzieć co się zepsuło żeby nie płacić dodatkowo za pomyłki mechaników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...