Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF] zwiększenie mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam po tematach i znalazłem ale nie z avf. Pacjent 1.9 avf quattro manual 2003r . Aktualnie niby wirus na 170km/405nm. Ile w tym prawdy nie wiem ale daje radę. Do wymiany mam sprzęgło i ic. Ic postanowiłem założyć centralny wydajniejszy, co do sprzęgła cos na moc 200+ czytałem ze z brd i tez gdzies wyczytałem ze turbo tez najlepiej z brd. Pompki o ile dobrze panietam AR. Chciałbym uzyskać 200+ wiec pytanie co zmienic i u kogo najlepiej by to pózniej ustawić. Jezeli taki post istnieje prosił bym na nakierowanie ale bardziej by mi pasowało na świeżym temacie mieć swój przypadek. Pozdrawiam

Opublikowano

Jak interesują cie moce 200+ to turbo brd może być za małe ładuj od razu gtb2260 i pompki AL-ki wystroja ci to na ~200KM a za miesiąc jak ci się już znudzi :decayed: to zrobisz korektę softu i `240 powinno pyknąć :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jak interesują cie moce 200+ to turbo brd może być za małe ładuj od razu gtb2260 i pompki AL-ki wystroja ci to na ~200KM a za miesiąc jak ci się już znudzi :decayed: to zrobisz korektę softu i `240 powinno pyknąć :hi:

Gdzies kiedys czytalem ze AR maja podobna wydajnosc do AL, ale w sumie wolal bym AL po regeneracji. po tym co czytalem gtb 2260 ma zapas i chyba o takie by mi najbardziej chodzilo tylko czy znalazl by sie ktos kto by to zlozyl z kolektorem gotowe do zamontowania :) no i te sprzeglo co zalozyc bo i tak bede zmienial dodam ze glowica z walkiem i szklankami jest zalozona nowa :)

Opublikowano

Lepiej dobre używki

Musisz sobie poszukać kogoś w okolicy kto takie mody robi i wystroji ci to najlepiej od razu ,na śląsku jest np Frog Racing chodz swój samochód przygotowałem sobie sam

Dwumas i sprzęgło BRD tak jak pisałes

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Lepiej dobre używki

Musisz sobie poszukać kogoś w okolicy kto takie mody robi i wystroji ci to najlepiej od razu ,na śląsku jest np Frog Racing chodz swój samochód przygotowałem sobie sam

Dwumas i sprzęgło BRD tak jak pisałes

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

wyczytalem zeby dodatkowo okuc to kewlarem i teraz mysle, che aby to mialo rece i nogi. mieszkam poza granicami kraju wiec kwestia czy moge to poskladac za granica i dolece na tym na ustawienie czy po prostu ogarnac ic i sprzeglo a turbo zalozyc w kraju u tego co by to ustawial. Kurde cos cisza przydal by sie ktos kto to robil zeby pokierowal

Opublikowano

Możesz okuć brd bedziesz miał zapas na 500++NM ,turbo załóż i możesz smigac jazda nie będzie należała do najlepszych ale da rade

Wtryski to masz chwile roboty ,zrobisz na miejscu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Możesz okuć brd bedziesz miał zapas na 500++NM ,turbo załóż i możesz smigac jazda nie będzie należała do najlepszych ale da rade

Wtryski to masz chwile roboty ,zrobisz na miejscu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

zaraz sprobuje rozkminic jak te turbo zeswapowac. orientujesz sie gdzie mogl bym podeslac tarcze do okucia ? bo w sumie znajomy mi wszystko kupi i by podeslal. widze tez masz avf, jaki setup ?

Juz sobie znalazlem, jutro zadzwonie tam :) i moje okolice w pl

http://allegro.pl/turbo-gtb2260vk-1-9-tdi-golf-a3-leon-a4-passat-i6459632686.html

Opublikowano

Jak będziesz zamawiał turbawkę to pamietaj ze masz silnik "wzdłuż " :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak będziesz zamawiał turbawkę to pamietaj ze masz silnik "wzdłuż " :wink:

Hehe spokojnie taki zielony nie jestem zrobiłem kilka projektów ? Wstępnie sie umówiłem bliżej świat , plan...

- przelot

- turbo

- ic

- sprzęgło

- wtryski

Bd celować 200+ może 250 ,sie okaże ? Ale mniej nie chce hehe

Opublikowano

To czekamy na efekty twojej pracy :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na takiej turbinie i pompkach Al to ok 240 powinno być bez problemu. Sprzęgło brd ( tarcze ) obij kevlarem dla świętego spokoju bo w sumie koszt 150 zł więcej a będziesz miał pewność, że sprzęgło się nie uśliźnie :).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.