Treść opublikowana przez Macharadziu
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
kupiem nowy ori komplet z dwumasem i zalozylem zobacze ile polata
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam, pytanie odnośnie pacjenta a4 02/03r 1.9 avf Q , denerwujący czerwony fis wiec pytanie sie nasuwa czy licznik z s4 z kolorowym da sie zakodować do tego modelu. Czy ktoś moze robił to u siebie ? WAUZZZ8E13A171921 Podaje vin
-
[AVF] zwiększenie mocy
Hehe spokojnie taki zielony nie jestem zrobiłem kilka projektów ? Wstępnie sie umówiłem bliżej świat , plan... - przelot - turbo - ic - sprzęgło - wtryski Bd celować 200+ może 250 ,sie okaże ? Ale mniej nie chce hehe
-
[AVF] zwiększenie mocy
zaraz sprobuje rozkminic jak te turbo zeswapowac. orientujesz sie gdzie mogl bym podeslac tarcze do okucia ? bo w sumie znajomy mi wszystko kupi i by podeslal. widze tez masz avf, jaki setup ? Juz sobie znalazlem, jutro zadzwonie tam i moje okolice w pl http://allegro.pl/turbo-gtb2260vk-1-9-tdi-golf-a3-leon-a4-passat-i6459632686.html
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
gtb20 A jak by zalozyc gtb 2260 ? sprzeglo ori z AVF czy z BRD zakladac ? no i jest ktos kto by ogarnal gtb2260 i wychamowanie ? sprzeglo i ic ogarne sam . gdzies obilo mi sie o oczy ze AR sa wydajne jak AL wiec mysle zmienic sprzeglo , wieksze ic , turbo i zobaczyc co wypluje, dodam ze glowica z walkiem i szklankami jest zmieniona po regeneracji, w starej walek i szklanki mialy dosc.
-
[AVF] zwiększenie mocy
wyczytalem zeby dodatkowo okuc to kewlarem i teraz mysle, che aby to mialo rece i nogi. mieszkam poza granicami kraju wiec kwestia czy moge to poskladac za granica i dolece na tym na ustawienie czy po prostu ogarnac ic i sprzeglo a turbo zalozyc w kraju u tego co by to ustawial. Kurde cos cisza przydal by sie ktos kto to robil zeby pokierowal
-
[AVF] zwiększenie mocy
Gdzies kiedys czytalem ze AR maja podobna wydajnosc do AL, ale w sumie wolal bym AL po regeneracji. po tym co czytalem gtb 2260 ma zapas i chyba o takie by mi najbardziej chodzilo tylko czy znalazl by sie ktos kto by to zlozyl z kolektorem gotowe do zamontowania no i te sprzeglo co zalozyc bo i tak bede zmienial dodam ze glowica z walkiem i szklankami jest zalozona nowa
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Witam wszystkich Pacjent 1.9 avf Q 6 biegow. jest wirus na jakies 170km, ale postanowilem troche sie pobawic. na dniach zmienie ic na wiekszy centralny ( chyba ze lepiej podpiac drugi z prawej jak tak to z czego i co bym potrzebowal ewentualnie ) turbo seria bankowo trzeba by wymienic pytanie na jakie chcialbym uzyskac cos okolo 220km. pompki jak dobrze pamietam AR. no i mam do wymiany sprzeglo wiec co zalozyc zeby juz tam nie zagladac i zeby wytrzymywalo przyrost mocy. Dzieki wielkie za inf.
-
Turbo z brd w awx a4 b6
Olej w wydechu ?
-
[AVF] zwiększenie mocy
Witam, szukam po tematach i znalazłem ale nie z avf. Pacjent 1.9 avf quattro manual 2003r . Aktualnie niby wirus na 170km/405nm. Ile w tym prawdy nie wiem ale daje radę. Do wymiany mam sprzęgło i ic. Ic postanowiłem założyć centralny wydajniejszy, co do sprzęgła cos na moc 200+ czytałem ze z brd i tez gdzies wyczytałem ze turbo tez najlepiej z brd. Pompki o ile dobrze panietam AR. Chciałbym uzyskać 200+ wiec pytanie co zmienic i u kogo najlepiej by to pózniej ustawić. Jezeli taki post istnieje prosił bym na nakierowanie ale bardziej by mi pasowało na świeżym temacie mieć swój przypadek. Pozdrawiam
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Ponawiam pytanie
-
Audi a4 quattro swap tiptronic-manual
Kolego najzwyczajniej w swiecie czujnik polozenia, zabawa zaplonem nic nie da. Jezeli zakodowales poprawnie sterownik i zalozyles komplet z a4 ktore chodzilo ( czujnik tez z a4) to sprawdz czy napewno zalozyles ten dystans na czujniku a 2 powiedz mi jakie oznaczenie mial silnik z a4 ajakie ma twoj. Wez jeszcze zobacz na czujniku z tipa i z manuala jaka jest kolejnosc kolori czy taka sama powinny byc 3 przewody. I sory ale bylem troche nieosiagalny
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Koledzy powiedzcie mi czy ktorys z was zakladal 19 cali z szer 11j na tyl do Quattro ?
-
Audi a4 quattro swap tiptronic-manual
Czujnik zmieniony wsadzony z mniejszym dystansem i niby sie wkreca i wyglada na to ze sprawa sie wyjasnila , teraz sprawa tego typu ze sterownik i pompa z ake i wtryski akn nie ogarniaja dawki kopci na czarno i graja jak pianino 100 letnie ^^ wymienie wtryski i zobaczymy co bedzie ^^ poki co dzieki wielkie Kuba Wszystko pozakladane, jednak audi dalej nie chodzi, na odpietym czujniku chodzi rowno ale sie nie wkreca, na podpietym nie idzie ustawic cos jest nie tak, na dniach zwalaja skrzynie musieli cos zle zlozyc :/ .... Patrzylem w etce jednakowy rysunek do wszystkich skrzyni, jak by ktos mogl pokierowac jak to ma byc poprawnie poskadane byl bym wdzieczny, mam na mysli dystanse czy jeden czy dwa ( talerzyki z przelotowymi srubami ) . Cos jest zle i tyle :/ No wiec sorki za dlugi brak odp. Audi chodzi pompa, wtryski, sterownik z AKE glownym problemem byla instalacja nie zaden czujnik !! Etka podaje ze instalacja akn i ake jest taka sama. Guzik prawda !!!!! Zalozylem instalacje z ake i przeplywke tez. Samochod chodzi idealnie. Program MTM na ponad 200km to cos pieknego samochod jedzie duzo lepiej !! A co smieszne spalanie mniejsze ( byc moze moje wtryski i pompa mialy dosc ) nie wiem ale jest ok samochod dawno lata, pozostala kwestia mostu bo ma inne przelozenie. Dla ciekawostki dodam jechalem okolo 240 i do 100 ma jakies 6s. Jak ogarne dyfer to dodam jakies filmidlo dla zainteresowanych
-
Most Quattro EUT 241000
Witam kolegow, mam pytanie a zarazem prosbe . Czy ktos by mogl mi sprawdzic przelozenie tego mostu ? EUT 241000 jest z a6 2000r 2.5 tdi. Potrzebuje most do mojej 4 z 2000r o takim przelozeniu bo roznia sie obudowa i z a6 nie zaloze do a4. Bede wdzieczny
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
W sumie sygnal znalazlem kiedys tam jak szperalem w bagazniku, tzn audi ale nie moglem chyba znalezc sygnalowego zeby sie wylaczal razem z radiem W sumie naszla mnie mysl..... Mam cala a6 i moge sobie z niej wyciac kostke i zainsalowac w mojej 4 potrzebowal bym tylko schemat jak to podlaczyc jezeli ktos dysponuje byl bym wdzieczńy w sumie oszczednosc pieniedzy, miejsca i bez utraty sygnalu.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A jak z audio zeby np podlaczyc wzmacniacz osobny ? Mam ori sub w bagazniku ale slabo to gra
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czyli co zamowic w razie w ? Np. Cos takiego ? http://masterantena.soteshop.pl/adapter-plug-play-audi-rns-e.html
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Oki bd dzialal to bd szukal poki co dzieki wielkie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No wlasnie przecie to nie stare a4 przed liftem to je tez 2din przecie :/ jak wyciagne bd patrzyl. Chcialem zrobic rozeznanie co na mnie czeka. To mowisz kolego jeden kabel tylko jak cos ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To w koncu musze kupic przejsciowke czy zmienic jeden kabel ? Ktos takie cos robil taka przekladke z D na E ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Orientuje sie ktos jak to jest ze zmiana RNS D na RNS E ? Pasuje p&p w sensie elektrycznym ?
-
Audi a4 quattro swap tiptronic-manual
Oki jak bd przy niej to sprawdze, a powiedz mi jeszcze naszla mnie taka mysl. Bo skrzynia ze sprzeglem i tym czujnikiem poszla w calosci do 4 i tak mysle czy nie powinno to chodzic skoro chodzilo w a6 ? Czy moze przelozenie silnika inne hmm
-
Audi a4 quattro swap tiptronic-manual
No wlasnie mam taki zamiar wszystko od ake, tamta miala robiony program w MTM W 2002 i do tej pory caly czas jezdzila wiec mysle ze jest to dobrze skonfigurowane ( przytargana z niemiec serwisowana ) kurcze co do skrzyni musze sprawdzic jak to zrobie to odrazu ci napisze jakie oznaczenie. Mysle ze masz racje z tym dystansem bo nic innego tylko ze nie do konca rozumiem, moze za wczesna pora dystans miedzy dwumasa przez ktorego przechodzi 8 srub mocujacych kolo ? Czy przy czujniku powinien byc jakis. ( gamon ze mnie wiem sory )
-
Audi a4 quattro swap tiptronic-manual
Moze wyjde na calkowitego ciemniaka teraz, ale czy chodzi ci o dystans przy sprzegle ? Ten co ustawia polezenie kola ? ( blaszka okolo 2 mm) czy na czujniku jakis powinien byc.