Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody

jaki znaczek zamontować?? 39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki znaczek zamontować??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślę o powiększeniu tych kratek :przebiegly:, ale to wyjdzie w praniu :evil:

Opublikowano
  • Autor

a jak bo też to chce zrobić myślę o tym od dawna :kox:

chciałem zrobic tak żeby wuciąć dół tych kratek i dojechać aż do tej dokładki tak żeby wiesz to był jeden otwór :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie taki jest mój plan, ale jak się zrobi ciepło to o tym pomyślę bo narazie nie ma weny, cały czas namierzam graty :evil:

Opublikowano
  • Autor

niio ja tak samo biorę te całe czarne mam8 18 kupie jeszcze lampki polift te z czarną obwódką i suba a będzie git a no i grilla tego muszę sklecić w całość bo jeszcze go nie złożyłem tak że krateczka jest cała hihih :tongue4:

jak myślisz czarne fele lampki grill powinno sie kontrastować co nie? :mysli:

Opublikowano

będzie ładny cichociemny :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

polerka :) szybki 30 przyciemnic, zderzaki od S :) spuscic na glebe oryginal 17 lub 18" kolko od s w czarny mat, znaczki i atrpapa czarny mat i robi sie lalunia, ewentualnie do kolek dozucic dystanse :) jammi :D

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

troszkę zmian :tongue4:

6yo9xd.jpg

2rorn9g.jpg

2icbj42.jpg

bhhy68.jpg

ixuiar.jpg

2hp7os5.jpg

j0uoso.jpg

jeszcze dojdzie audio po modyfikacji :gwizdanie:

ledy bym wyjebunial, dokladki w kolor i suta glebe i jest mniam, i niech gadaja na te male felgi czy stozki, jakby gleba byla sluszna to bylo by kox :gwizdanie:

Opublikowano

boczne migacze jeszcze na dymione i te przednie lampy, bo zacząłeś trochę od tyłu a odmłodnieje autko niesamowicie :good:

Opublikowano

czarne lampki bym tu widział z przodu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

lampki przednie będą na wiosnę modzone z led a gleba jest na gwint nie mam kasy i zresztą go nie lubię kręcić :gwizdanie:

Opublikowano

no lampki jak na przód wrzucisz, to odmłodnieje sporo, ładnie się prezenci :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no lampki jak na przód wrzucisz, to odmłodnieje sporo, ładnie się prezenci :naughty:

tyko pierw to trzeba je zmodzic :tongue4:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak tam mody lampek? Mam nadzieję, że nie zrobiłeś calibry z tego..

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

mały prototyp jeszcze nieskończony

3504581.jpg

mbiger.jpg

os4ya0.jpg

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2011 at 16:28 ----------

Opublikowano

Airride w budowie:naughty: ta fotka z obnizeniem to jest max?? bo cos kozłowato to wygląda:whistling: pomyśl nad zmiana felgi

Opublikowano
  • Autor

Odświeżę troszkę temat nowymi fotami:decayed:

hdr_00015_01.jpg

hdr_00016_01.jpg

hdr_00018_01.jpg

hdr_00019_01.jpg

hdr_00020_01.jpg

SNB139311.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

tak to max i wystarczy w rzeczywistości to jest naprawdę nisko:decayed:

no pomyślę w przyszłym roku jak oooo jeszcze będzie:grin:

Opublikowano

Ale to stoi jak w co drugim gwincie na forum obecnie:tongue4:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

może i:decayed:

ale brzuch już ma blizny:grin:

---------- Post dopisany 02-01-2013 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2012 at 15:16 ----------

na zimowo:wink:

m3ktv.jpg

w9eb6g.jpg

282opc.jpg

ogkwn9.jpg

10n9hs2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.