Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Szara Czarnulka W Sedanie [+170KM +400Nm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, w końcu zdecydowałem się założyć temat swojej Audiczki :)

Samochód z 2003 roku, 1.9 TDI AVF Sedan :D Autko w posiadaniu jest u mnie od lutego 2015 roku. Zakupiona została z przebiegiem 204 tys. km z myślą w dalsze podróże, a przede wszystkim wygody. Obecnie przebieg liczy 237 tys. km. Kupując autko nie myślałem o jakiś super wyposażeniu i modach, zmieniło się to dopiero po zagłębieniu w Wasze tematy naszych audiczek :) Ogólnie autko było prawie całe w oryginale, jedynie co lewy przedni błotnik i drzwi od kierowcy malowane (autko w końcu ma już 13 lat).

Patrząc na moje Audi, a Wasze czuję, że moja aczwóreczka jest goła i wesoła :D

Zdjęcia z ogłoszenia, podczas kupna:

501035554_aharhen.jpg

501035554_aharhee.jpg

501035554_aharhew.jpg

501035554_aharhes.jpg

501035554_aharhea.jpg

Poza wymianą wszystkich filtrów, oleju, rozrządu co określony czas, przyszedł czas na małe mody.

Modyfikacje wykonane po zakupie (ułożone od najstarszych do najnowszych):

  • przyciemnienie wszystkich pięciu szyb za plecami kierowcy
  • wirus na +170KM i +400Nm, przy tak dużym momencie odczuwa się zdecydowanie brak napędu na cztery koła :(
  • kupno, lakierowanie i montaż lotki na klapie bagażnika
  • kupno po bardzo okazyjnej cenie felg na lato o rozmiarze 17'' :D
  • dywaniki gumowe na zimę
  • opony letnie GoodYear Efficientgrip 225/45/17
  • kupno śruby mocującej koło zapasowe
  • wymiana siłownika schowka
  • wymiana wewnętrznego oświetlenia i tablicy rejestracyjnej na LED
  • odnowienie przycisków klimatronika (dwa przyciski były bardzo zużyte, co było nie zbyt estetyczne)
  • pomalowanie ramek chromowych z przodu na czarno
  • wymiana teleskopów klapy bagażnika :)
  • dekory LED (w końcu :D) -----> 26.08.2016
  • wymiana sprężarki klimatyzacji -----> 01.09.2016
  • nowe wycieraczki (poprzednie strasznie strzelały) -----> 08.09.2016
  • nowa gałka biegów wraz z mieszkiem -----> 08.09.2016

Autko obecnie:

07.08.2016

201609071_aharhwr.jpg

201609071_aharhwx.jpg

201609071_aharhwn.jpg

201609071_aharhws.jpg

201609071_aharhwa.jpg

201609071_aharhwq.jpg

201609071_aharhsh.jpg

201609071_aharhsr.jpg

201609071_aharhsx.jpg

LED1jpeg_aharhwp.jpg

LED2jpeg_aharhwh.jpg

08.09.2016

201609081_aharhse.jpg

201609081_aharhsw.jpg

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyboru :D

Z góry dzięki za miłe komentarze i ocenę :)

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano

Oj tak,...To forum uzależnia! :grin: Do rezania na pewno nie trzeba będzie Cię namawiać;) Sukcesów! Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Mały UPDATE:

Wygląd dekorów LED w nocy: przód i drzwi pasażera.

LED1jpeg_aharhwp.jpg

LED2jpeg_aharhwh.jpg

Mam nadzieję, że się podoba :D

Co do obecnego wyglądu autka z zewnątrz, pogoda nas nie rozpieszcza, więc zdjęcia będą jutro, najpóźniej w czwartek :)

Pozdrawiam


07.09.2016

Obiecane fotki autka :D może super szału nie ma, ale mi się podoba :P

201609071_aharhwr.jpg

201609071_aharhwx.jpg

201609071_aharhwn.jpg

201609071_aharhws.jpg

201609071_aharhwa.jpg

201609071_aharhwq.jpg

201609071_aharhsh.jpg

201609071_aharhsr.jpg

201609071_aharhsx.jpg

Może być? xD

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano

Prezentuje się bardzo ładnie, tylko przydało by się teraz pójść w dół ;) Felgi zamienniki z alledrogo? Jaka jest twoja opinia na ich temat?

Opublikowano

Przy malowaniu dolnego grilla ściągałeś go? :P

Opublikowano
  • Autor

MgrRazer

Felgi były kupione po bardzo okazyjnej cenie. Były kupione od kolesia, które jeździły na B8. Paragon miał z Alucenter.

Ogólnie nie mam do nich zastrzeżeń :)

Ben3k

Tak ściągałem, razem z kratką. Skubany mocno siedział :P

08.09.2016

Dzisiaj kurier przywiózł nowe wycieraczki (stare strasznie strzelały) i nową gałkę zmiany biegów wraz z mieszkiem :)

201609081_aharhse.jpg

201609081_aharhsw.jpg

------------------------------

http://allegro.pl/najmocniejsza-postojowka-led-w5w-5w-cree-jakosc-i5818185242.html

Używał ktoś ich?

Trzeba coś jeszcze robić? Jakieś dodatki, żeby się nie przegrzewały? Czy wystarczy zamontować i się cieszyć? :D

Zaznaczam, że mam zwykłe lampy z soczewką.

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano

kolego powiedz mi dwa słowa na temat lotki,ori czy jakas inna i gdzie dorwałeś ;)

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci, że zamówiłem ją z jakiejś strony rok temu, gdzie firma miała sporo asortymentu.

Wszystko do audi każdego rodzaju. Jako, że było to rok temu, nie pamiętam nawet czy to była ori :P Nie interesowało mnie to zbyt.

Jeśli by Cię ona interesowała, daj znać, to poszperam w necie w celu znalezienia tej strony.

Opublikowano

Rozumiem,i teraz najwazniesze,masz ją ponad rok czasu ,jak ona sie spisuje ,lakier nie odchodzi?Chłopaki z forum kupowali bodajże te z laminatu i nie bardzo z trwałością. :)

Opublikowano
  • Autor

Nic się nie dzieje, dobrze była polakierowana przez znajomego.

Tak samo dobrze się trzyma na klej od szyb :)

Opublikowano

No to super,gdybyś miał chwilę nakieruj minie na te lotke,pozdrawiam :)

Opublikowano

Wielkie dzięki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś może odbłyśniki w stanie bardzo dobrym na sprzedaż lub jest ktoś z okolic kto je regeneruje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.