Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny znawca od wersji Navi - Nieoceniona pomoc ;)


pyrlandia93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem tu nowy i jestem w trakcie poszukiwać Audi a4 b8 i odnośnie tego moje pytanie ponieważ zauważyłem że w tych modelach występuje parę wersji navi ( przeczytałem wszystkie wcześniejsze wątki w innych tematach ale nie jestem do końca poinformowany )

Proszę mnie poprawić jeżeli coś źle piszę :

Najlepsza wersja navi jest ta przy której przyciski mamy wokół lewarka zmiany biegów ( chyba to jest MMI 3G )

lecz zauważyłem w ogłoszeniach że właśnie w tych gdzie przyciski mamy wokół lewarka są jeszcze dwie wersje : z kolorowym wyświetlaczem oraz czerwonym co wydaje mi się bardzo dziwne by mieć tylko czerwone wyświetlanie obrazu.

I pytanie jeszcze trochę z innej beczki. Ciężko jest znaleźć dobrze wyposażoną audi a4 b8 ( mój budżet 45 tyś ) więc kieruje się właśnie navi oraz xenonem ponieważ to jest chyba później najdroższe w dołożeniu. ( o skórach nawet nie marzę ) Czteroramienna kiera to też widzę standard w tym modelu.

Czy jest jeszcze coś czym powinienem się szczególnie kierować przy zakupie tego modelu ?

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc będę naprawdę bardzo wdzięczny za każdy wpis. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza od MMI 3G jest MMI 3G+ z karta sim i dyskiem twardym. :) Najlepiej napisz do wrclaguna on ogarnia temat chyba najlepiej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...