Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 po lifcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Do tej pory jako użytkownik czarnego avanta B7 (którego niedługo będę sprzedawał), pozostając wierny marce, odmłodziłem stajnie.

Zakupiłem w końcu B8, w sedanie produkcja październik 2012 modelowo 2013.

Color silver couvee czy jak to tam się pisze... benzynka 1.8T w Q :D

Cóż mogę powiedzieć, na razie nie wiele, ale 250km w trasie zrobiłem póki co tym autem i jestem happy.

Sprawdzony przed zakupem, serwisowany w PL ASO, z realnym udokumentowanym przebiegiem ~85000km.

4vwloij4.jpg

Reszta opisu na dniach ;)

Opublikowano

Witam

Do tej pory jako użytkownik czarnego avanta B7 (którego niedługo będę sprzedawał), pozostając wierny marce, odmłodziłem stajnie.

Zakupiłem w końcu B8, w sedanie produkcja październik 2012 modelowo 2013.

Color silver couvee czy jak to tam się pisze... benzynka 1.8T w Q :D

Cóż mogę powiedzieć, na razie nie wiele, ale 250km w trasie zrobiłem póki co tym autem i jestem happy.

Sprawdzony przed zakupem, serwisowany w PL ASO, z realnym udokumentowanym przebiegiem ~85000km.

4vwloij4.jpg

Reszta opisu na dniach ;)

PS: nie patrzeć na burdel w garażu :wink:

ładna dawaj więcej fot

Opublikowano

Graty auta, szkoda że w a5 nie wypuścili 1.8 TFSI z quattro.

Opublikowano

Przód w polifcie jest mega...

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update.

Przejechałem już prawie 5000km od zakupu.

Olej i filtr oleju zmieniony, filtr powietrza - warsztat DJ'a się znowu przydał :wink: :thumbup1:

Zmiany kosmetyczne z zakresu wizualnego:

- LEDy oświetlenia wnętrza, bagażnika, drzwi - by Tomnik

- LEDy w miejsce żarówek cofania (aliexpress)

- LEDy w miejsce kierunkowskazów w przednich lampach (aliexpress)

- dokodowane pare rzeczy z listy dostępnych kodowań  B8 z forum

 

Przedemną mały serwisik na wiosnę klimy - sprawdzenie nabicie i zmiana filtra kabinowego oraz dorzucę wkładkę w podszybiu ;)

To z pozytywów, a z negatywów jakiś $@#$@#$% :baseball: zarysował mi drzwi kierowcy, zdzierając lakier tuż pod przetłoczeniem, skończy się to niestety zaprawką i przemalowaniem bo szrama spora... o dziwo bez wgniecenia.

Nadal szukam kanapy (samego siedziska) pod isofix na tył bo żal mi ciąć tapicerkę...  na razie mam mały patent i wpinam fotelik troszkę inaczej :cool:

 

No i cieszę się nadal jazdą :audi: mimo, że żlopie więcej niż poprzednie 1.9TeDeI :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.