Opublikowano 12 Września 20169 l Witam Czy do cabrio pasuje gwint np z sedana albo combi? Mam a4 b7 cabrio 2.0 quatro i nie ma w katalogach do tego gwintu dedykowanego. czy gwint np do sedana podejdzie do mnie bez problemu?
Opublikowano 14 Września 20169 l W cabrio siedzi to samo zawieszenie co w sedanie/avancie PS. Bezdaszniki nawet w komfortowej wersji zawiechy (1BA) mają też seryjną rozpórkę pomiędzy kielichami, pozostałe wersje nadwoziowe mają ją montowaną dopiero przy usportowionych zawieszeniach (np. 1BE, 1BV).
Opublikowano 17 Września 20169 l Cabrio ogólnie jest ciężkie,a w szczególności w quattro. Ja bym ryzykował jedynie gwint dedykowany do avanta w quattro coby tył nie leżał, i została jeszcze jakaś możliwość regulacji. Pozdr
Opublikowano 18 Września 20169 l Autor Gdzie ta rozpórka z przodu na kielichach? Ok Podziękował, gwint zamówiony co do regulacji to bez znaczenia bo i tak mają być stensy.
Opublikowano 29 Września 20169 l Autor temat ogarnienty, auto zwalone na glebę, amory i springi wymienne w wszystkich wersjach są takie same.
Opublikowano 30 Września 20169 l amory i springi wymienne w wszystkich wersjach są takie same. Z tym właśnie jest różnie, zależy od producenta/marki gwintu. Czasem jest jeden gwint do wszystkiego, a czasem jest to mocno zróżnicowane. Pozdr
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto