Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] montaz duzej nawi, co potrzebne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chce załozyc duza nawi do a4 z 98r klimatronic co potrzebuje czy dam sobie sam rade z opogramowaniem nawi mam laptopa i cierpliowsc hehe a tak na powaznie wiem ze sa zakłady które motuja ale jestem z leszna wielkopolska a do gdańska troszke mam moze jakies namiary na tunel okablowanie do nawi ktos ma czy sa to jakies kostki czy trzeba cos lutowac dzieki za pomoc[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 13:28_________________________________________________sorki za pisowanie

Opublikowano

Droga inwestycja Cie czeka :gwizdanie:

Opublikowano

Droga inwestycja Cie czeka :gwizdanie:

Nie jest tak źle. RNS-E można już mieć za około 2500zł, a jeżeli będzie chciał starszą navi to pewnie będzie taniej :)

Opublikowano

Ale dojdzie kosz do tego, inny klimatronik i juz uzbiera sie kolejny tysiak niestety bo częsci drogie a juz nie mówie o ich dostępności :gwizdanie: plus to navi to juz masz 3koła a montaż :mysli:

no ale co sie nie robi dla :a4fan::kox:

Opublikowano

2500 to juz z montażem :wink4:

Opublikowano

http://allegro.pl/item488633471_audi_a4_sterownik_klimatyzacji_pod_navi.html <- klimatronik pod navi

a kosza narazie nie ma na alegro ale cena jak pamietam to 600-1000zł :wallbash: albo czekać na okazje :gwizdanie: i nie wiem czy tunel też trzeba by wymienić http://allegro.pl/item501346871_audi_a4_8d0_lift_tunel_sterownik_navi.html

Opublikowano

Ty masz audi przed II liftem, więc troszkę jest dłubania. Po efekcie końcowym wygląda to mniej więcej tak jak w tej aukcji http://www.allegro.pl/item501563747_audi_a4_nawigacja_montaz_nawigacji_gdansk.html.

Więc jak widzisz nie do końca jest to wszystko idealne, co innego jak już jest autko po II lifcie, tam już można zalożyć kosze 2 DIN i wtedy wszystko pasuje

Opublikowano
  • Autor

chce ta stara nawi taka jak mój ojciec ma w audi a8 99r fajna sprawa

Opublikowano
  • Autor

własnie ja super sprawa[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 17:21_________________________________________________agha a moze ktos ma płytke polski do nawi tej z linku do ojca a8 dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.