Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaryjne otwieranie drzwi


FleShu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem dziś zszedłem do samochodu, chciałem otworzyć samochód z pilota i nic się nie dzieje, z kluczyka też nie da rady otworzyć, na dodatek akumulator jest rozładowany ;/

bagażnik jestem w stanie otworzyć jednak nie przejdę od wewnątrz samochodu, mam tam wzmacniacz podpięty bezpośrednio do akumulatora wiec pomyślałem, że podłącze na moment żeby go tylko otworzyć ale zamiast tego włącza się alarm i kierunki migają a zamek nie reaguje.

Ma ktoś może jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucznik nie pomoże ? :) Dopytaj jakiegoś fachowca, szkoda by było coś uszkodzić :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mały postęp udało nam się otworzyć maskę, wiec wyjąłem i ładowałem akumulator przez noc zobaczymy co się będzie dziać, bo po podłączeniu do innego samochodu włączył się tylko alarm i nic więcej.

W sensie ślusarz? Dzwoniłem do paru to z powodu podwójnego ryglowania drzwi nie podejmą się tego a inny krzyknął 700zł

Ale znajomy mechanik mówi ,że być może auto się rozkodowało lub kluczyk.

Edytowane przez FleShu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych fachowców tam masz u siebie. Ogarnięty ślusarz za niewielką kasę otwiera te zamki w kilka sekund. To proste zamki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do takich, ale żaden z nich nie chce się podjąć otwarcia tego samochodu ;/ odziwo nie są takie proste bo maja podwójne ryglowania a dzwoniąc do serwisu Audi Wrocław powiedzieli mi ze nawet przy wybiciu szyby mam 50% szans ze otworzę i odpalę ten samochód.

Ale ktoś podpowiedział, że może być to wina modułu komfortu. I dlatego to wszystko jest takie dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem pod ten numer ze strony co podałeś, pan również domówił otwarcia samochodu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie możesz wejść do wnętrza auta?

nie da rady pochylić oparcia?

jeśli włożysz kluczyk do stacyjki przekręcisz w pozycję zapłon to wszystkie zamki się otwierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...