Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z podświetleniem zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość w razie jakiś błędów z mojej strony.

Otóż mam audi A4 z 1995r 1.9 tdi problem to przygasające podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu dodam że mam też komputer pokładowy i on tez nie działa. problem jest od kąd w sumie zacząłem nim jeździć lecz teraz postanowiłem coś z ty zrb bo tak trochę lipnie gdy w nocy trzeba używać dodatkowej lampeczki do podświetlania zegarów :grin: dodam że raz gdy jechałem naprawiło się to w takim stopniu że zegary w czasie jazdy świeciły takim wyrazistym kolorem i było naprawdę perfect lecz po jakiejś minucie znów się popsuło. proszę o pomoc może ktoś tez miał juz coś takiego u sb. Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sprawdzałeś potencjometr w liczniku?

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałeś potencjometr w liczniku?

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Wiesz co potencjometr pracuje prawidłowo dopóki nie włączę zapłonu. mogę rozjaśniać przyciemniać a gdy włączę zapłon dzieją się takie cyrki że przygasa podświetlenie i potencjometr na nic nie reaguje

Opublikowano

Dziwne i mnie jak nie włączysz zapłonu w ogole nie ma podświetlenia. Jest dopiero po włączeniu zapłonu. Nie sprawdzałem jeszcze jak zachowuje się po włączeniu świateł bez zapłonu. Nie masz skąd podłączyć innego licznika. Nasze immo jest osobno więc bez problemu.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dziwne i mnie jak nie włączysz zapłonu w ogole nie ma podświetlenia. Jest dopiero po włączeniu zapłonu. Nie sprawdzałem jeszcze jak zachowuje się po włączeniu świateł bez zapłonu. Nie masz skąd podłączyć innego licznika. Nasze immo jest osobno więc bez problemu.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

tak tak mam podświetlenie dopiero jak światła włączę licznika nie mam od kogo pożyczyć lecz jeździłem po rożnych złomach i nigdzie takowego nie mają

Opublikowano

Spawdziłem i mnie też tak jest. Wiem bo sam kupowałam. Ale innego wyjścia nie ma. Chociaż pożyczyć na chwilę.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Będę szukał ale narazie myślę że może to być spowodowane czym innym niż licznikiem bo niedawno padł mi też centralny zamek i podświetlenie wnętrza tzn jak otwieram drzwi to nie podświetla tylko jak sam przełączę to się zaświeci . Zdecydowałem że kupie vaga i go prześwietlę zobaczymy co tam siedzi :)

Opublikowano

Padł mi komp i nie mam dostępu do schematów. Może w takim razie wyjmij pompke i popraw luty. Sprawdź też czy nie jest zawilgocenia.

Też mam ten rocznik vagiem nie prawdzisz pompki. Chyba że u mnie coś nie halo.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Alfi

Opublikowano
  • Autor

tez mi się wydaje że raczej nie sprawdzę vagiem pompki ale słyszałem że istnieje coś takiego jak komputer komfortu a mi to wszystko po kolei padało także nwm czy przez jakiś jeden element nie jest spowodowane to wszystko. a co do tych schematów to nie dał byś rady w jakiś sposób wskrzesic pc?

Opublikowano

Co do podświetlenia i niedziałającego FIS - to mi wyglada na upalony bezpiecznik. Sprawdzałeś? Bodajże nr 17...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Co do podświetlenia i niedziałającego FIS - to mi wyglada na upalony bezpiecznik. Sprawdzałeś? Bodajże nr 17...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

bezpieczniki są w porządku tyko odkryłem jedna ciekawa rzecz gdy wyjmę bezpieczniki nr 5 to po włączeniu zapłonu i świateł- podświetlenie jest perfect tylko że nie działają żadne elementy licznika takie jak temperatura stan paliwa obrotomierz i inne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.