Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Start Engine A4 B6/B7 z A6 C6 ciekawy mod?


Redus23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od kilku dni myślę nad modem Start Engine w swojej B6. Rozglądałem się za oryg przyciskiem z obudową od RS4 B7. Ceny są nie małe, a towaru jest jak na lekarstwo. W ASO koszt ok 600-700 PLN. Więc wpadłem na pomysł na wiele tańszy i nie wcale gorszy. Przymierzam się do zakupu przycisku z A6 C6, chodzą w cenach 50-100 PLN. Z zakupem tej części nie ma problemu, jest tego sporo. Problem polega w samej obudowie, aby to umocować w tunelu. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem był by zakup panelu Navi. Nie wiele różni się obudową od Start Engine. Mod polegał by na wybebeszeniu pokrętła i wstawieniu w otwór przycisku Start. Ten element by posłużył za obudowę, do montażu w tunelu. Planuje też zakupić płytę laminatu z carbonu 10x10 cm za ok 30 PLN, aby zrobić nakładkę na panel z góry. Oczywiście wywiercając z laminacie otwór na przycisk, wyglądało by to ciekawie i myślę, że satysfakcja była by większa niż w przypadku gotowego zestaw z RS4. Co wy na to? Jak zacznę modzić to wstawię fotki do tego tematu.

Ma ktoś z was filmik jak działa Start Engine w Rs4? Bo widziałem, że kilka osób ma już takie coś na forum.

Jak wygląda sprawa podłączenia pod stacyjkę?

Myślę, że jak udzieli się więcej osób, to będzie można zrobić taki modzik za nie więcej niż 200 PLN. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...