Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podgrzewane fotele schemat potrzebny


carlos666

Rekomendowane odpowiedzi

szczeze mowiac interesuje sie tym tematem i nigdy nie widzialem takiego schematu.

W koncu zamowilem okablowanie z" kufatec " i dali mi instrukcje gdzie podlaczyc kabelki. Nie wiem czy to cos pomoze. Jakby co to pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeze mowiac interesuje sie tym tematem i nigdy nie widzialem takiego schematu.

W koncu zamowilem okablowanie z" kufatec " i dali mi instrukcje gdzie podlaczyc kabelki. Nie wiem czy to cos pomoze. Jakby co to pisz na pw

to kiedy działasz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie najchetniej w weekend. Wolalbym miec jeszcze kogos do pomocy co sie troche na temacie zna. Co prawda nie wydaje sie to zbyt trudne, ale .... :). Jak juz sprawdze temat to na pewno dam znac czy dziala jak to podlaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do schemaciku to na dniach podeślę jak tylko przyjdą wyjmaki do navi

Ale pytanko z innej beczki , ponieważ nie miałem i nadal niemam grzanych foteli (mam nadzieję że na dniach) gość który montował mi navi

wyprowadził również kabelki do mat z klimatrinica. I tak do każdego fotela 4 przewodziki + ,- , i kabelki na czujnik temperatury jak na razie nic się nie dzieje bo gość powiedział że aby pokazało sie napięcie na przewodach musi być czujnik temp. I teraz moje pytanko z czego zrobić ten czujnik???

Gdzieś czytałem że to tranzystor może nim być tylko jaki ?

Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc jaki ma być to tranzystorek bo muszę sprawdzić czy to faktycznie funkcjonuje.

Zapłaciłem za te wyprowadzonka całą setkę :mysli: więc lepiej dla tego gościa żeby to zadziałało.

Za wszelkie podpowiedzi z góry dzięki i pozdro all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...