Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Streaming audio BT A2DP


Maciek Zdanowski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Czy znacie moze sprawdzone metody podlaczenia odbiornikow BT umozliwiajacych streamowanie audio ze smartfona za posrednictwem BT wykorzystujac profil A2DP badz APTX do radia w Audi.

Posiadam MMI 3G with SIM i port AMI w schowku.

Chcialbym miec mozliwosc odtwarzania bezposrednio z tel muzyki na audio w aucie.

Do tej pory znalazlem takie rozwiazanie:

http://www.ebay.co.uk/itm/Stereo-Wireless-Bluetooth-A2DP-Audio-Stereo-Music-Streaming-Adapter-For-AUDI-VW-/152088083994

Czy ktos korzystal badz testowal?

Jest 30 dni na zwrot. Jesli to by dzialalo to chyba ciezko o tansze rozwiaznie streamowania audio do naszych Audi wyposazonych w MMI 3G.

Wiem ze mozna kupic jack'a podlaczanego do AMI jednak chcialbym rozwiazac to bezprzewodowo.

pzdr,

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Moja Jednostka mmi 3gp jest z 2011 roku. Software K0900 jest ale telefon łaczy się z jednostka jedynie jako zestaw głośnomówiący. Czy jest możliwość uruchomienia połączenia przez profil A2DP w zielonym menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej mozliwosci nie ma na pewno.

Kolejnym rozwiazaniem ktore udalo mi sie znalesc jest adapter do AMI tune2air: http://www.viseeo.com/ugC_ShowroomItem_Detail.asp?hidShowKindID=3&hidShowID=22.

Kosztuje to ok 70e na niemieckim amazonie ale chcialbym zasiegnac opinii kogos kto to juz testowal/uzywal zanim zamowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam AMI. Trochę by kosztowało dodanie tego. Ale dziwi mnie ze moja jednostka nie łączy się z telefonem przez A2DP (3gplus). Czyli jednak jest za stara (2011)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...