Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 AFN] Jak w Polskim Vagu 4.9 wykonać test ruchu sztangi turbo?


Arek8888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wpadaniem turbosprężarki w tryb awaryjny. Czy w Polskim VAGu 4.9 jest możliwość wykonania testu, w którym sztanga gruszki będzie się cyklicznie ruszała? Jeśli tak, to w jaki sposób włączyć tą funkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki za odp. A co w Polskim VAGu oznaczają funkcje "test wyjść" i "ustawienia pierwotne"? Czy któreś z nich nie jest odpowiednikiem "Basic settings"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"ustawienia pierwotne"
=

"Basic settings"

Jak się mylę niech ktoś poprawi, ale jak dobrze kojarzę test sztangi dostępny był dopiero od 1998.

Zrób logi to będzie wsio jasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samych logów nie robiłem, ale podczas jazdy na trzecim biegu w granicach od 1500 - 3500 obr/min obserwowałem na bieżąco wskazania na vagu w kanale 11 i widać było, że turbina mocno przeładowuje w całym zakresie obrotów. Więc wnioskuję, że jest problem z zamykaniem łopatek zmiennej geometrii. Myślałem, że w Polskim VAGu da się zrobić test ruchu sztangi, ale wychodzi na to, że będę musiał posłużyć się strzykawką żeby zobaczyć czy łopatki w ogóle się ruszają. A co do "Ustawienia pierwotne" to w instrukcji do Polskiego VAGa przeczytałem, że umożliwia to wprowadzenie ustawień producenta, np po wymianie przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ustawienia pierwotne"

=

"Basic settings"

Jak się mylę niech ktoś poprawi, ale jak dobrze kojarzę test sztangi dostępny był dopiero od 1998.

Zrób logi to będzie wsio jasno

Mam z 1997 i już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...