Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.2fsi cala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. Co to może być. Słychać tylko po stronie głowicy lewej pasażera pyk pyk jak na filmiku i tak samo jak na filmie drży przewód po lewej stronie. Dodam ze prawa głowica dużo cichsza. Łańcucha rozrządu nie słuchać i nie ma błędów.

https://m.youtube.com/watch?v=gOekWfoDMjM

Strasznie mnie dziwiło czemu wężykiem od zwrotnego paliwa telepie i się tłucze coś. Możliwe jest ze to szklanka pompy wysokiego ciśnienia tak hałasuje? Bo mam przerwę też w okolice 2.5tys obrotów ale żadnego błędu nie ma. Czy hałas puk puk i drgania przewodu mogą świadczyć o szklance?

Opublikowano

Cześć obejrzyj to https://www.youtube.com/watch?v=7QzJT9ocM7Y i poczytaj komentarze. Większość twierdzi że to norma

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak wychodzi ze to norma rozkrecilem pompe wysokiego ciśnienia wcześniej lewa strona się tlukla bardziej teraz po złożeniu prawa strona:) więc to wtryski mają taką głośna pracę i ten typ tak chyba ma:)

Ale zmienię olej na liqui moly 5w40 synthoil high tech tylko ile wchodzi? 6.2l?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie przejmuj się tym dzwiękiem,...serio .....

Opublikowano
  • Autor

Dźwięk powodu pompa paliwa:)

A teraz mam problem z dolnymi obrotami tzn od 1000 do 2000obr w tych zakresach szarpie tzn jak chce przyspieszać mam np 1200obr wcisne to szarpniecie jest i idzie albo idzie szarpnie przy 1800obr i już ok a powyżej 2500tys już nic się nie dzieje górny zakres idzie elegancko

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Co do samych dzwięków dwoje różnych machaników w pl i w de mówią to samo, ten typ tak ma. To normalna praca wtrysków. U mnie motor pracuje równo bez szarpania itd. 

Zapomniałem dodać, samochód podpięty pod komputer, krótki przejazd, zero blędów. Więc silnik cyka bo cyka i tyle.

Edytowane przez turborzeznik

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jednak to normalna praca tego silnika a przyczyną szarpania przy przyspieszaniu był nagar na wtrysku nr jeden sporadyczne błędy właśnie mialem po skasowaniu wracaly raz na miesiąc więc postanowiłem użyć środka archoil pmax coś takiego i teraz przyspiesza równo zero błędów dużo lepsza praca ale widać po końcówkach wydechu że nagar się rozpuszcza :) niestety wina fsi nagaru na wtryskach dolocie itp

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Jednak problem powrócił z szarpaniem po każdym odpaleniu gdy zimny silnik np dzień tydzień postoju. Nagar jednak wątpię czasem mam sporadycznie błąd p0263 wtrysk nr 1. Myślę sprawdzić jeszcze pod pokrywa zaworów jak popychacze plus sprawdzę kompresję silnika. 

 

Dodam filmik dźwięku jaki od pewnego czasu mi towarzyszy. Może to koło pasowe wału? 

Opublikowano
  • Autor

Nikt nic? Moze to być koło pasowe wału? 

 

Jak sprawdzic komoresje silnika chodzi o to czy idzie to zrobić żeby paliwa nie podawalo i czy jak rozlacze wszystkie cewki i bezpiecznik od pompy paliwa w zbiorniku to uda się sprawdzić? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.