Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jest coś wspólnego?


firefighter1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przeszukałem całe forum google i mało informacji znalazłem. Mianowicie posiadam Audi A6 C5 niestety po dachowaniu. Z zewnętrznych części karoserii nie ma nic lecz wewnątrz jest nic nie naruszone oprócz poduszek i kurtyn. Jestem w trakcie kupna Audi A4 B6 sedan. Pytanie moje brzmi: Czy są jakieś wewnętrzne części takie same w tych samochodach bym sobie je zostawił? Z tego co się zorientowałem to włącznik świateł i radio oryginalne podejdą a co z resztą. W aktualnym włącznik świateł wygląda jak nowy a co wiadomo to lubi się wytrzeć zawsze można podmienić. Tak samo nie jestem zwolennikiem malowania w typ drewno plastików ( mam dzieje ze wiecie o których plastikach mowa) tutaj mam ładne szare tylko pytanie czy da się to odkręcić i czy będą pasowały? Pomoze ktoś,doradzi ktoś czy coś wyciągać z a6 bo pasuje do a4. Jestem typem człowieka co lubi chomikować rożne części "bo się kiedyś przydadzą". Audi a6 pójdzie na złom wiec mogę targać wszystko z wewnątrz auta a na pewno będę kupował a4. Pozdrawiam i czekam czy ktos coś doradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale gdy oglądam A4 to jak widzę wnętrze w stylu drewno to od razu wyłączam a tak to bym się nie przejmował bo da się zmienić bo mam ładne srebrne. O to tez chodzi. 1326497558-audi-a4-b6-cabriolet-24-3205.

kwestia gustu ale dla mnie to odpada całkowicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...