Skocz do zawartości
IGNOROWANY

regulacja światła mijania a drogowego w jednej lampie bi xenon


BEX4

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem do seryjnego xenonu włożyłem bixenon wszystko dziala lecz w jednej lampie światło mijania a drogowe są krzywo spasowane tz.

swiatło padające np na ściane jezeli wyrególuje poprawnie ustawienie swiatła mijania wówczas światło drogowe świeci po czupkach drzew natomiast gdy światło drogowe poprawnie ustawie wówczas światło mijania pada zaraz przy samochodzie co zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to,według mnie, że soczewki nie ustawiłeś dokładnie/prawidłowo w tej lampie. Jak pewnie sam wiesz nie ma niezależnej regulacji długie i mijania. No chyba, że żarówka nie siedzi prawidłowo w oprawce. Ale to raczej bardzo mało prawdopodobne.

Korzystając z okazji spytam jakie soczewki udało Ci się "upchnąc" do zwykłego xenon'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to,według mnie, że soczewki nie ustawiłeś dokładnie/prawidłowo w tej lampie. Jak pewnie sam wiesz nie ma niezależnej regulacji długie i mijania. No chyba, że żarówka nie siedzi prawidłowo w oprawce. Ale to raczej bardzo mało prawdopodobne.

Korzystając z okazji spytam jakie soczewki udało Ci się "upchnąc" do zwykłego xenon'u?

robił mi to kolega gwerty z forum malowanie lamp na bi xenon a soczewki miały być od b8 jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłym ksenonie jest regulacja. Odbłyśnik jest montowany na trzech szpilkach. Dwie dolne służą do regulacji. Jak wyjmiesz żarnik to będziesz widział i załapiesz o co chodzi. No chyba, że po przeróbce na bixa jest zupełnie inaczej w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłym ksenonie jest regulacja. Odbłyśnik jest montowany na trzech szpilkach. Dwie dolne służą do regulacji. Jak wyjmiesz żarnik to będziesz widział i załapiesz o co chodzi. No chyba, że po przeróbce na bixa jest zupełnie inaczej w środku :)

musze zobaczyć gwerty wspominał aby podłożyć jakieś podkładki ale to nic nie dalo wiec chyba regulacji tam już nie ma w piątek bede mial wiecej czasu wiec sprawdze

masz może zdjęcie gdzie dokladnie te śruby sie znajdują aby nie błądzić niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...