Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z RNS-E... mp3, micro SD


elemental1

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że jest to dobre radio lecz napotkałem na prozaiczny problem z muzyką. Nagrywać mp3 mogę tylko na CD, bo DVD nie czyta. Micro SD czyta tylko przedpotopowe SD i to tylko 2gb z kilkaset utworów. Kupując audi a4 b7 zakupiłem sobie micro sd 32 a że to jest sdhc, to nie czyta. Czy możecie coś poradzić Państwo co tu zrobić by normalnie nagrywać sobie mp3 i słuchać bezproblemowo muzyki. Czy muszę wymieniać ten RNS-E, jeśli tak to na co? zależy mi też by mieć dobrą nawigacje. Proszę o pomoc jak to rozwiązać. Bardzo dziękuję z góry za pomoc i fatygę. Pozdrawiam

Edytowane przez elemental1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły rns-e ma obsługę kart sd hc do 2gb sd do 4gb, problem z nieczytaniem dvd to zapewne zabrudzony laser lub mocno wypalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup porządny odtwarzacz, a nie rns. Dla przykładu mam clariona 2din, na plus - nawigacja to najnowsza automapa lub igo, jakość dźwięku, obraz taki jak na led-zie 800x480, czyta dosłownie wszystkie mp3 i większość formatów filmów, z czym rnsy mają problem... Wbudowany zestaw głośnomówiący parrot. Tak po krótce, nie rozumiem już wogóle ludzi którzy kupują zwykłe rns-e za kosmiczne pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...