Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakiernik, lampy


Minerseth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać co myślicie lakierowaniu całego auta ? Niedawno siostra miała kolizje moim autem wbiła się w hak auta z przodu no i grill na sporo rys, na dachu jest mały pęcherz rdzy, drzwi z boku pasażera do malowania ktoś na parkingu zachaczył, tylna klapa do malowania, tył lewa lampa do wymiany przód lampa do wymiany. Maska przodu obita od kamyczków i wychodzi rdza. Ogólnie chciałbym się dowiedzieć czy jest sens bo auto pewnie zyska na atrakcyjności i fajnie będzie przy sprzedaży się prezentować a zdjęcia przed malowaniem zrobię oczywiście. Dodam że autem będę poruszał się minimum 2 lata.

Myśle że cena takiego zabiegu u profesionalisty to z 3tys ? Auto w takim stanie lakierniczy warte z 13 tys. Rok 2002 b6 131konne w środku super wygląda . Nowe sprzęgło z dwumasem i rozrząd ma przejechane 20 tys. Jak myślicie jest sens takiego działania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz to dla siebie czy pod sprzedaż? Bo jak dla siebie, to nie wiem czy 3000 zł wystarczą na porządną robotę. A jak na sprzedaż (jak napisałeś za lata) to może już zacząć coś wyłazić i efektu nie będzie prawie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie najbardziej do malowania grill masakra i typ maska zderzak ale jakbym pomaluje to z pewnością będzie różnica drzwi dach itd ? Robie to dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zadanie lakiernika, żeby się nie odróżniało. Chociaż nie wiem w jakim stanie jest Twój lakier, więc tylko "głośno myślę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały lakier jest w granicach 130, 140 tylko tył zderzak był malowany ale to nie u mnie. Drzwi boczne praktycznie do zestawienia ja może trochę przesądzam widzę ryale dwie i zaraz chce malować całość ale przód grill i maska plus tył do malowania i tak głośno myślę czy malować wszystko czy lakiernik się spisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego na forum nikt Ci nie powie. Poza tym nie chodziło mi o grubość lakieru, tylko o jego stan wizualny. Decyzja należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...