Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zgrzyt przy wrzucaniu 3 :C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam pewien problem otóż kilka dni temu miałem wymieniane całe sprzęgło w audicy a4 b5 1.8t. Przy powrocie do domu podczas załączania 3 biegu tak w połowie słychać lekkie zgrzytnięcie ale wchodzi bieg. Reszta normalnie wbija. Nie wiem czy to synchronizator się rozwalił czy przy zakładaniu sprzęgła coś zwalili ;/ Wcześniej tego problemu nie było, przed wymianą. Za wszelką pomoc z góry dziękuje.

Opublikowano

Jak zgrzyta to pewnie synchronizator się sypie.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

synchronizator na pewno, najczęściej siada z 2/3, lepiej kup używkę z gwarancją rozruchowa bo remont się nie opłaca, chyba ze się znasz

Opublikowano
  • Autor

synchronizator na pewno, najczęściej siada z 2/3, lepiej kup używkę z gwarancją rozruchowa bo remont się nie opłaca, chyba ze się znasz

Ile mniej więcej używki chodzą ?

Opublikowano

i sam zrobisz, albo jezdzij az do końca skrzyni, jak lekko zgrzyta to jeszcze pojeździ pewnie parędziesiąt kilometrów


około 1 tys zł z wymianą, mówie jak ci to narazie nie przeszkadza to ja bym jezdził

Opublikowano
  • Autor

i sam zrobisz, albo jezdzij az do końca skrzyni, jak lekko zgrzyta to jeszcze pojeździ pewnie parędziesiąt kilometrów

około 1 tys zł z wymianą, mówie jak ci to narazie nie przeszkadza to ja bym jezdził

Aktualnie będę jeździł dopóki nie zaczną się kłopoty z wbijaniem biegów itp. Wymienić sam mogę, akurat mam praktyki w warsztacie samochodowym to jak będzie wolniejszy dzień to wymienię.

ps: Wymieniać na taką samą co mam teraz ?

Edytowane przez Charlie120

Opublikowano

tylko pamietaj o gwarancji rozruchowej bo co niektórzy sprzedaja własnie z uszk synchro 2/3, on sie szybcie zuzywa podczas jazdy w miescie z duzym przebiegiem, ja jeżdziłem ok 20 000 km jak zgrzytało az padła całkiem skrzynia

Opublikowano
  • Autor

tylko pamietaj o gwarancji rozruchowej bo co niektórzy sprzedaja własnie z uszk synchro 2/3, on sie szybcie zuzywa podczas jazdy w miescie z duzym przebiegiem, ja jeżdziłem ok 20 000 km jak zgrzytało az padła całkiem skrzynia

To sporo Ci wytrzymała, jak patrze ta sama skrzynia co mam teraz po ~350 z miesięczną gwarancją rozruchową jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.