Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnice odbłyśnika D1s a D2s


buczek136

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,moje audi po kolizji dostało jedna lampę xenon na D1s gdzie oryginalnie druga strona ma D2s żarnik.Po miesiącu użytkowania żarnik D1s zaczął świecić mocno na żółto i wyłącza się czasem na sekundę co świadczy jego wypalaniem.Chciałbym go wymienić ale od razu na D2s jak oryginalnie było.Z tego co wiem przetwornica jest ta sama przewód do żarnika posiadam ze starej lampy i teraz pytanie czy sam żarnik D2s będzie pasował w miejsce starego D1s w odbłyśniku soczewki ?? Wie ktoś ? Może ktoś sprawdzić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnik pasuje, ale potrzebujesz jeszcze startera wkręcanego na tył palnika.

Przetwornica (ogólnie) nie jest taka sama do D1S i D2S - te dedykowane do D2S mają włąśnie wbudowane stertery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D1S

d1r_1.jpg

D2S

1282555932213_hz-myalibaba-web6_11221.jp

Nie będzie bo oba palniki diametralnie się różnią mocowaniem.

Będziesz musiał przełożyć cały odbłyśnik.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co zakład?

Przyjrzyj się za co jest trzymany D1S... Za ten sam kołnierz co D2S... Ten kołnierz jest w zasadzie identyczny. W niektórych projektorach trzeba tylko podszlifować dzyndzla lub rowek w palniku. D1S to D2S z doczepioną skrzyneczką (startetem). W niektórych autach było to rozwiązanie seryjne (D2S + starter w miejscu palnika D1S)

> Wysłane przez Tapatalka <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przed chwilą zamontowałem D2S do projektorów A4B8, jak wiadomo D1S pasują do nich również P&P... Mam jeszcze helle intemo w szafce i zgadnij co... Pasują jedne i drugie palniki jak z fabryki... Mało tego... D3S i D4S też siadają tak samo w większości projektorów.

.

.

OK, zakumałem... Zwracam honor... Durne projektory w A4B6 trzymają palnik drutem poprzez starter... Flansza pasuje, palnik wejdzie, ale nie będzie jak go docisnąć...

> Wysłane przez Tapatalka <

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...