Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie chować przetwornice


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was forumowicze . Takie male pytanko , u mnie pierwszy raz w posiadaniu wiec zapytam. Wczoraj zakupilem do swoich lamp valoe 99r do a4b5 zestaw hid ponieważ soczewki moje na zwyklych zarowkach szalu nie robia. POwiedzcie mi gdzie chowacie przetwornice najlepiej albo jakies foto jak by ktos miał. Zamowilem sobie slim ale niestety na stanie nie maja i musial bym dobry tydzien czekac a juz mi sie nie chcialo ten Pan powiedzial ze beda grubsze czyli grubosc mniej wiecej 3 cm. Kto podpowie gdzie mozna dobrze schować ?? barwa 4300

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy soczewkowe są przystosowane do zarników ksenonowych także na dole masz miejsce na przetwornice

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/galeria/7777940/14

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ziomek jestes wielki. Mam nadzieje ze na te wieksze przetwornice bd pasowac nie tylko na slim. Podziekowal. Nawet nie wiedzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałem blaszki i coś podłożyć zęby nie latało i przykręcasz do lampy jak wyjmiesz reflektor to bedziesz wiedział o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey


Kolego mam pytanie dziś mi przyszedł cały zestaw. Cały dzień pada teraz chwile przestało. Mówię wyjdę podłącze tak na chwile zobaczę jak to świeci. Podłączalem lewastronę od kierowcy. Zapalil się zarnik i po chwili zgasł.ale nie jestem pewien czy wszystko było dopięte idealnie bo ciemno i deszcz. Jutro zrobię to na spokojnie i cala lampę wyjme. Moje pytanie tylko czy mógł się zarnik spalić? Bardziej myślę że może wypiol się kabel czy nie łączy. Bo tak wszystko na szybko

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Pany a macie jeszcze moze jakies dobry schowek ale nie pod lampa nie chce jej wiercic ani nic takiego. Inaczej tam sie przetwornicy nie przyczepi. Od pasażera jakos schowalem , nie widac tak jak maske sie podniesie. Ale od kierowcy widac. Bo jest na widoku. Gdzie proponujecie schować ? Najlepiej jakies foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...