Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Czarny avant 2001 r.


Kubson123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Troszkę już jestem na forum,a nic ciekawego jeszcze nie pokazałem, więc załączam kilka zdjęć.

Ogólnie auto mam od połowy sierpnia tego roku i jak do tej pory jeździ się bardzo dobrze. To co zrobiłem od tamtego czasu to oczywiście nowy rozrząd, filtry i olej. Dzisiaj jeszcze uporałem się wreszcie z połamaną odmą i wymieniłem też olej w skrzyni, a wczoraj audi dostało nowe laczki na zimę razem z felgami, ale stalowymi. Wiem, że istnieje milion tematów na temat brania oleju w 2.0 alt, więc u mnie na przejechane 1000 km dolałem pół literka. Zobaczymy jak będzie dalej.

To co planuję jeszcze zmienić, to może przyciemnić szyby, odnowić w środku climatronic, bo przyciski dość mocno powycierane, otwieranie tylnej klapy z kluczyka i zobaczymy co mi dalej przyjdzie do głowy i na co finanse pozwolą :) Jestem również otwarty na propozycje :D

2cnvbc1.jpg

1zzhyjm.jpg

jg33q1.jpg

nqd0eb.jpg

2ng6jj5.jpg

Edytowane przez Kubson123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga 18 i od razu będzie inna fura :D ale to na wiosne już raczej.

No takie na pewno cieszyłyby oko :P narazie mam 16' alu na lato, ale takie standardowe też, więc wiele to nie zmienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20190721_164403320.jpgDawno nic nie aktualizowałem.

Zamieszczę sobie historię napraw, ten temat mi posłuży za takie memorium ?

2017.VII wymiana katalizatora

2018.VIII wymiana przepływomierza.

Przy okazji przeczyscilem cały układ dolotowy razem z przepustnica i wymieniłem świece. Naprawiłem też zepsuta dźwigienkę otwierania kolektora ssącego i wymieniłem membranę w gruszce podciśnienia.

2018.X regeneracja mechanizmu wycieraczek, robiłem sam, przy okazji zrobiłem odprysk na rancie szyby, przez co muszę teraz wymienić cała szybę przednią ?

2019.IV regeneracja maglownicy z wymianą wszystkich gum i uszczelniaczy, wymiana płynu wspomagania. Wymiana tłumików i splotu elastycznego.

2019.VII ponowna wymiana katalizatora po uznaniu reklamacji. Znów pojawił się błąd poniżej wydajności. 

Na koniec wreszcie kupiłem większe koło na lato 17'. Kupiłem mało zużyte opony, ponad 8mm Continental. Felgi odmalowane, pomalowałem też sobie zaciski, bo teraz dużo lepiej je widać. Załączam zdjęcia z prac przy kołach ?

 

Mała aktualizacja i niewielki ale cieszący oko modzik z folią 3M przy gałce zmiany biegów. Foto na dole. Wyszło całkiem nieźle, więc planuje jeszcze okleić dekory.

 

 

 

IMG_20190721_172743729.jpg

IMG_20190721_163904396_HDR.jpg

IMG_20190721_164403320.jpg

IMG_20190721_165613705_HDR.jpg

IMG_20190721_165621708_HDR.jpg

IMG_20190810_194055988.jpg

Edytowane przez Kubson123
Dodano zdjęcie i opis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuję też mam ten sam silnik i dolewam oleju podobnie narazie bez awaryjnie od lipca, szerokości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...