Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z bose

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem z nagłośnieniem chodzi o to że po zmianie radia z rnsd na niefabryczne strasznie zaczęło piszczeć/trzeszczeć w rytm obrotów silnika, obrotów wentylatora (na zgaszonym silniku też słychać trzaski ale bardziej ciche). Sprawdzałem radio na zewnątrz pod zasilaczem i zewnętrznym wzmacniaczem i żadnych zakłóceń nie było, wydaje mi się więc że wina leży w instalacji mojego auta bo jest to bardzo niestarannie robione, ktoś dokładał zmieniarkę a może i nawet rnsd.

Ma ktoś może konkretny rozpis pinów pod bose? chodzi mi o wejście przód tył i sterowanie załączeniem wzmacniacza

Takie kostki mam w aucie

0a0052383fa5.jpg

03cc376b15df.jpg

80aab4481de3.jpg

A to jest opis na rnsd

4aefab105c1e.jpg


Witam, mam pewien problem z nagłośnieniem chodzi o to że po zmianie radia z rnsd na niefabryczne strasznie zaczęło piszczeć/trzeszczeć w rytm obrotów silnika, obrotów wentylatora (na zgaszonym silniku też słychać trzaski ale bardziej ciche). Sprawdzałem radio na zewnątrz pod zasilaczem i zewnętrznym wzmacniaczem i żadnych zakłóceń nie było, wydaje mi się więc że wina leży w instalacji mojego auta bo jest to bardzo niestarannie robione, ktoś dokładał zmieniarkę a może i nawet rnsd.

Ma ktoś może konkretny rozpis pinów pod bose? chodzi mi o wejście przód tył i sterowanie załączeniem wzmacniacza

Takie kostki mam w aucie

0a0052383fa5.jpg

03cc376b15df.jpg

80aab4481de3.jpg

A to jest opis na rnsd

4aefab105c1e.jpg

W kostce wychodzącej z radia mam tylko 8 pinów, 6 jest wyjściem niskiego poziomu sygnału a 2 zaznaczone na zielono w sumie to nie wiem do czego służą ale wydaje mi się że coś z załączeniem wzmacniacza

3f36de16feb9.jpg

Opublikowano

Jak słyszysz auto w głośnikach to podpiołes sie pod mase auta a nie pod mase radia jak się mylę proszę mnie poprawić

Opublikowano
  • Autor

tak, tylko jak to zdiagnozować? ewentualnie są jakieś separatory które mogły by pomóc?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

trzaski i piski są tylko w tylnych głośnikach i sub czy wszędzie ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Problem zdiagnozowany ale nie rozwiązany, winne okazało się radio na androidzie które produkuje zakłócenia. Myślę że temat można zamknąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.