-
Łukasz Nowicki zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Instalacja elektryczna radia Audi A4 B6 wersja bez fabrycznego radia
Dobra , skoro tam masz w kostce zasilania w aucie odcięty przewód 4 to teraz musisz w tych kablach od radia połączyć gruby kabel żółty do grubego czerwonego. Możesz uciąć żółty od kostki i złączyć do czerwonego. a pomarańczowy cienki jest do ściemniania podświetlania to nie musi być nigdzie.
-
Instalacja elektryczna radia Audi A4 B6 wersja bez fabrycznego radia
takie przewody w radiu są ? czerwony, żółty, pomarańczowy muszą mieć 12V
-
Głośniki na tył + subwoofer w boczek
Audi ma 2 rodzaje systemów audio. Słabszy do którego pasuje ten moduł i mocniejszy Audio Bose System - do którego ten moduł nie pasuje.| musisz rozebrać i zobaczyć jaki wzmacniacz masz z tyłu. lub zrobic i wrzucic foto
-
Brak podswietlenia, nie reaguje na przekręcenie kluczykiem, nie działają tylne głosniki
Zdjęcie musisz dodać na zewnętrzny serwer i podać link. Kostka-emulator-symulator tylko "naprawi" podświetlanie radia, włączanie radia po zapłonie i komunikacje z fis. Głośniki tył zrób zdjęcie przewodów to zobaczymy. nawet jakbyś podpiął radio do CAN to audio nie idzie przez can na tylne głośniki
-
PO podłączeniu radia Sony grają tylko Przednie drzwi od pasażera
1. wygląda na to że ta śmieszna przejściówka zamiast wyprowadzić z radia sygnał rear ( tył) prawy i lewy bierze sygnał przód prawy i przekazuje go na wzmacniacz tył jako i lewy i prawy tył. ? 2. Audi bardzo ciekawie rozwiązało przekazanie sygnału w oryginalnym radiu do wzmaka, w radiu oryginalnym jest sygnał wyjściowy do wzmaka jest wzmocniony kilka razy i jak wchodzi do tego wzmaka z tyłu to sam wzmacniacz w środku elektronika obniża te kilka razy poziom sygnału. == przez co po podłączeniu nieoryginalnego radia i nawet zastosowaniu przejściówki żeby jakiś sygnał poszedł na tył głośniki grają ciszej niż te z przodu. Ja przy radiu nieoryginalnym przód normalnie podłączony, a tył wyprowadziłem z tego radia sygnał subwoofer prawy/lewy na wzmacniacz tył i przerobiłem wzmacniacz by nie obniżał poziomu sygnału, wiadomo oprócz tego standardowo zasilanie i sygnał remote on. Zaznaczam że wzmacniacz oryginalny, a myślę że tył gra lepiej niż przy oryginalnym radiu Audi Również masz taką opcje bo widze że w radiu masz gniazda RCA zwane cinch te czarne od suba są.
-
A4 b6 Szum/zaklocenia z tylnych glosnikow po zmianie radia
zrób foto przewodów za radiem może masz mase sygnałową złączoną z masą samochodu
-
Głośniki na tył + subwoofer w boczek
ok to przy takim radiu jeżeli masz wzmacniacz oryginalny audi to potrzebna przejściówka http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5006541150.html?reco_id=c548bee9-88d1-11e6-8099-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product chociaż nie wiem czy to dobrze gra ja przerobiłem sam wzmacniacz w środku. kable od tylnych głośników drzwi i sub masz poprowadzone do tyłu a tam dalej poprowadzone kable sygnałowe i zasilania do przodu do radia, także jeżeli tak jak piszesz nie masz oryginalnego wzmaka to możesz wykorzystać przewody zasilania i sygnałowe i podpiąć z tyłu jakiś swój wzmacniacz i dopiero do twojego wzmacniacza podpiąć kable te co są na głośniki tył i sub. i chyba raczej masz głośniki w drzwiach po prostu nie grają ?
-
Brak podswietlenia, nie reaguje na przekręcenie kluczykiem, nie działają tylne głosniki
Wszystkie info dla samochodu i radia są po magistrali CAN także jakie kostki masz podpięte w radiu? Niebieska kostka odpowiada za głośniki tył+sub i CAN. Pozatym możesz mieć błąd do skasowania jeżeli miałeś nieoryginalne radio Zrób foto przewodów za radiem to pomogę bo pewnie ktoś przerabiał żeby nieoryginalne radio chodziło
-
rns-d adapter aux in
powinno działać tylko w radiu musi być włączona zmieniarka żeby audio grało ze złącza jack
-
Problem z bose
trzaski i piski są tylko w tylnych głośnikach i sub czy wszędzie ?
-
Głośniki na tył + subwoofer w boczek
witam, a radio masz standardowe czy jakieś inne niż audi zamontowane ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich! Audi jak zawsze na propsie od roku posiadam Audi A4 B6 1.9 TDI AVF 130KM niestety przód napęd, a nie quattro. Audiczke sporadycznie naprawiam i naprawiam bo kupiłem po małej stłuczce prawy przód, także postanowiłem w końcu dołączyć do A4-klub jako że już trochę ciekawych pomysłów i rozwiązań jak i części mam. Także myślę że i komuś pomogę i ktoś pomoże jak będzie potrzeba Pozdrawiam Łukasz Olsztyn