Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Głośniki na tył + subwoofer w boczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam autko bez nagłośnienia w tylnych drzwiach i to właśnie chciałbym zrobić, czy trzeba coś kombinować z kablami czy one już tam będą w miejscach na głośniki? i drugie pytanko czy jeśli nie mam subwoofera w boczku to czy mogę go podłączyć normalnie czy też trzeba bawić się z kablami?

Opublikowano

witam, a radio masz standardowe czy jakieś inne niż audi zamontowane ?

Opublikowano
  • Autor

witam, a radio masz standardowe czy jakieś inne niż audi zamontowane ?

inne, kupiłem nowe Sony 4x55

Opublikowano

ok to przy takim radiu jeżeli masz wzmacniacz oryginalny audi to potrzebna przejściówka

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5006541150.html?reco_id=c548bee9-88d1-11e6-8099-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product

chociaż nie wiem czy to dobrze gra ja przerobiłem sam wzmacniacz w środku.

kable od tylnych głośników drzwi i sub masz poprowadzone do tyłu a tam dalej poprowadzone kable sygnałowe i zasilania do przodu do radia, także jeżeli tak jak piszesz nie masz oryginalnego wzmaka to możesz wykorzystać przewody zasilania i sygnałowe i podpiąć z tyłu jakiś swój wzmacniacz i dopiero do twojego wzmacniacza podpiąć kable te co są na głośniki tył i sub.

i chyba raczej masz głośniki w drzwiach po prostu nie grają ?

Opublikowano
  • Autor

ok to przy takim radiu jeżeli masz wzmacniacz oryginalny audi to potrzebna przejściówka

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5006541150.html?reco_id=c548bee9-88d1-11e6-8099-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product

chociaż nie wiem czy to dobrze gra ja przerobiłem sam wzmacniacz w środku.

kable od tylnych głośników drzwi i sub masz poprowadzone do tyłu a tam dalej poprowadzone kable sygnałowe i zasilania do przodu do radia, także jeżeli tak jak piszesz nie masz oryginalnego wzmaka to możesz wykorzystać przewody zasilania i sygnałowe i podpiąć z tyłu jakiś swój wzmacniacz i dopiero do twojego wzmacniacza podpiąć kable te co są na głośniki tył i sub.

i chyba raczej masz głośniki w drzwiach po prostu nie grają ?

Zaraz, czyli rozumiem że głośniki z tyłu mam tylko potrzebny jest ten moduł żeby zagrały? :D jeśli tak to było by świetnie.

Opublikowano

Audi ma 2 rodzaje systemów audio. Słabszy do którego pasuje ten moduł i mocniejszy Audio Bose System - do którego ten moduł nie pasuje.|

musisz rozebrać i zobaczyć jaki wzmacniacz masz z tyłu. lub zrobic i wrzucic foto

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

może mieć jeszcze instalacje pod niefabryczne radio a wtedy nie będzie miał przewodów do suba w bagażniku chyba

Opublikowano

Witam

Podepne sie pod temat

Kupiłem niedawno takowe cudo a w nim radio RNS-E, w tylnej półce jest głosnik, w drzwiach nie wiem bo nie sprawdzałem ale problem polega na tym ze tył nie gra, nie wiem gdzie jest lub gdzie powinien byc wzmacniacz itp, jakies sugestie?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Orientuje się ktoś czy w Audi B6 montowane były instalacje bez fabrycznego wzmacniacza?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 28.11.2016 o 21:16, Autoklima Belsk Duzy napisał:

Witam

Podepne sie pod temat

Kupiłem niedawno takowe cudo a w nim radio RNS-E, w tylnej półce jest głosnik, w drzwiach nie wiem bo nie sprawdzałem ale problem polega na tym ze tył nie gra, nie wiem gdzie jest lub gdzie powinien byc wzmacniacz itp, jakies sugestie?

Jeśli mówisz o głośniku(tej niby tubie oryginalnej)to w ustawieniach radia można ustawić 5 ustawień bądź wyłączyć zupełnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.