Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc audi b7 2.0tdi


Snap

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kogoś okolic Karczewa,Otwocka, Józefowa.... a w tygoniu może być również Mokotów,Piaseczno.... Ktoś ma VCDS-a i zrobi mi logi ? ew. ktoś kto zrobi mi pełną diagnostykę silnika ?

Mam Vas-a ale nie da się nic zrobić logów.

Silnik jest po remoncie , ale według mnie jeszcze coś go boli, czasami jest problem z odpaleniem, tzn. próbuje odpalić jak by coś tłukło albo w silniku albo o silnik, po wyłączeniu i ponownym odpaleniu jest OK. Według mnie, nie ma też takiej mocy jak mieć powinien... i trochę jak się jedzie to trzęsie silnikiem , wiem że to diesel i może trochę trząść ale wydaje mi się że nie aż tak.

A i jeszcze jedno mi się przypomniało , czasami tak jak by przechodził w jakiś tryb, być może awaryjny ? nie wiem, objawia się to tym iż po ruszeniu miejsca wchodzi normalnie na obroty , ale już jak się hamuję i schodzą biegi w dół to obroty zatrzymują się na ok 1,4tys.... dopiero przy praktycznie zatrzymaniu schodzą do 900.

Edytowane przez Snap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mechanika na Wawrze, pracuje do poznych godzin wiec mozesz jechac jak Ci pasuje. Jedynie dzis nie da rady bo jego syn ma urodziny. Od jutra smialo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...