Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwna kontrolka. Jestem w trasie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie

Jestem w trasie i zapaliła mi się czerwona kontrolka na Fisie. Po bokach jest zaokrąglone a na dole szlaczek. Od czego ona może być? Chyba od koła? Ciśnienie w oponach nie schodzi jak na razie. Ktoś ma jakieś pomysły? Nie mogę znaleźć w necie. Wszedłem w mmi w zakładkę od opon nacisnalem confirm i kontrolka zniknęła. Czemu aż czerwona była?

Edytowane przez Osta

Opublikowano

Opis dużo daje - zrób foto i wrzuć

Opublikowano

Prawdopodobnie tak, zrób zdjęcie na wszelki wypadek.

Miałem podobnie, podjedz na stacje paliw i sprawdź ciśnienie we wszystkich kołach.

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Edytowane przez mgajder

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę zrobić zdjęcia bo kontrolka zniknęła po naciśnięciu confirm. Jeśli wyskoczy następnym razem to zrobię zdjęcie

Opublikowano

Dziwne, że czerwona - może jakiś błąd czujnika ABS.

Trzeba przeskanować auto.

Opublikowano
  • Autor

No czerwona była też się zdziwiłem. Trzeba będzie przeskanowac.

A jakie ciśnienie powinno być w kołach zimowych 205/60/16 96H? Jak jeżdżę sam lub z kimś?

Jak sam to z przodu 2.6 z tylu 2.4? A jak z kimś (trzy osoby+kierowca) to z przodu 3.0 a z tyłu 2.7? Bo trochę nie rozumiem z tej wlepki na drzwiach

Opublikowano

Coś chyba źle patrzysz.

Takie ciśnienie to jest dla opon XL.

Opublikowano

Z przodu powinno być mniej, a więcej z tyłu.

U mnie przy 225/55/16 97W jest 2.1-2.3 z przodu a z tyłu chyba pomiędzy 2.2-2.5

Pewnie przełożyłes opony na zimowe a czujników nie zresetowałeś, dlatego oświeciła się kontrolka.

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie zmieniałem opony na zimowe. A jak się te czujniki resetuje? I jakie w końcu powinno być ciśnienie w oponach 205/60/16? Bo sam ten wulkanizator który zmieniał opony to zczytal z wlepki i tyle napompowal a nie chce zniszczyć opon przez nie odpowiednie ciśnienie tym bardziej jazda na nie odpowiednim ciśnieniu jest nie bezpieczna

Opublikowano

Wchodisz do car menu i tam jak sie nie myle to do ostatniego okienka wchodzisz i masz opcje opon i min resetu cisnienia opon- poszukaj na forum dokladnie.

Reset czujnikow jest bardzo łatwy, nie masz innej opcji tam, jesli jestes pewien cisnienia wlasciwego we wszystkich 4 kolach, to wtedy zaznaczasz reset i potwierdzasz.

Cisnienie masz podane na nalepce, otworz drzwi kierowcy i masz tam cały wykaz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.