Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka nie zmienia płyt.


Faldhor

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Mam w swojej audzianie problem ze zmieniarką. Niby pierwsza płyta działa dobrze, moge zmieniać bez problemu piosenki, ale jak chce zmienić płytę na drugą to na wyświetlaczu radia wyskakuje "error" (radio oryginalne). Zastanawiam się czy to po prostu wiek zmieniarki to powoduje, czy gdzieś słabo łączą styki i dlatego. Nie mam pojęcia. Swoją drogą nie zakładając drugiego tematu. W przednich prawych drzwiach pierdzi dolny głośnik jak włącze bassy. Z tego co wiem ten głośnik w ogóle lubi się zjarać, ale nie wiem czy to też czasem coś ze stykami czy po prostu głośnik chce się zjarać ? Jeśli bym zmieniał to raczej wszystkie na jakieś lepsze głośniki i tutaj pytanko. Jaki zestaw głośników w miare przestępnych cenach ? Czy przy zmianie muszę coś grzebać ze wzmacniaczami czy innymi pierdułkami ? Przy okazji chciałbym wymienić radyjko na jakiegoś pioniera na penka, bo te płyty mnie zaczynają denerwować. Mam nadzieje, że znajdzie się tu jakiś mózgowiec co ogarnia dobrze sprawe nagłośnienia w b5 :D Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...