Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pytanie o Turbo w AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam kilka pytan odnosnie turbo w afn-ie.

mianowicie chodzi o to czy sztanga ma chodzic lekko do góry czy ma miec jakis opór, pytam poniewaz chciałem sprawdzic czy nie mam zatartych kierowniczek, w palcach jednak nie mogłem podniesc sztangi do góry wiec uzyłem do tego klucza i podpierajac o obudowe udało mie sie ja poruszyc, zauwazyłem ze chodzi płynnie jednak przy podnoszeniu do góry czuc opór cos jakby sprezyna i słychac z tej gruszki po zdjeciu wezyka cos jakby trzeszczenie. pytam poniewaz nie moge narazie zaobserwowac pracy sztangi po podłączeniu do vag-a poniewaz nie łaczy mi sie z zadnym interfejsem. dodam jeszcze ze podczas pracy silnika gdzy zdejme wezyk to sztanga opada a jak go spowrotem załoze to idzie w góre tylko ze z małym opóznieniem.

- czy sztanga ma tak pracowac??

- czy mogła sie uszkodzic ta gruszka co porusza sztanga?

Pozdrawiam

Opublikowano

sztanga gdy ją podciągasz powinna mieć opór bo tam jest sprężyna, a jeśli odepniesz węża od gruszki to sztanga powinna opadać, a jeśli podłączysz powinna iść do góry, czyli raczej u ciebie poprawnie działa

Opublikowano
  • Autor

no to sztange moge wykluczyc,

wiec cos innego musi byc przyczyna notlaufu, sprawdze jeszcze n75

chyba bez logów sie nie obedzie

, a moze ktos wie co jest przyczyna ze vag nie łaczy mi sie z zadnym modułem??, bo ja juz nie mam pojecia

Opublikowano

no to sztange moge wykluczyc,

bzdura.Wystarczy ze sztanga porusza sie w niepełnym zakresie i tez bedzie przeładowywanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a jak to sprawdzic czy sztanga porusza sie w pełnym zakresie??

oczywiscie bez vaga bo mi sie nie chce łączyc

Opublikowano

a jak to sprawdzic czy sztanga porusza sie w pełnym zakresie??

oczywiscie bez vaga bo mi sie nie chce łączyc

musisz logi zrobic :cool1:
Opublikowano

Witam.

Mam też problem z vagiem , interfes działa tylko z polskim vag 2.5 i też nie mogę tego opanować, logi też czekają :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

mi sie nawet z polskim vagiem 2.5 nie łączy i nie wiadomo dlaczego

natomiast z urzadzeniem do diagnostyki takim profesjonalnym łaczy sie bez problemu, ale nie wiem czy tym da sie logi zrobic, umówiłem sie z kolesiem dopiero po nowym roku:(

  • 1 rok później...
Opublikowano

podłacze sie pod temat

Mój afn jeździ całkiem dobrze, nie moge narzekać, ale wogóle nie jest w nim słyszalne turbo, jak by go nie było, co moze być powodem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.