Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.9TDI Nie wyświetla komunikatów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Założyłem temat bo nie znalazłem nic na forum odnośnie braku wyświetlania przez komputer komunikatów np o niskim poziomie płynu do spryskiwaczy, oleju, braku światła itp.

jak do tąd nie byłem pewien czy owe ostrzeżenia faktycznie nie bedą wyswietlane ale teraz wiem na 100%, że moje B7 nie wyświetla ostrzeżeń.

Jedyne o czym informuje to o niskim poziomie paliwa. Nawet specjalnie wyjmowałem żarówki, nie uzupełniałem płynu do spryskiwaczy, mimo to w komputerze cisza.

Nie wiem co jeszcze więcej napisać ale Audik z 2006go na pewno posiada tą funkcje. Macie jakieś pomysły jak przywrócić te ostrzeżenia do życia?

Opublikowano

Witam wszystkich.

Założyłem temat bo nie znalazłem nic na forum odnośnie braku wyświetlania przez komputer komunikatów np o niskim poziomie płynu do spryskiwaczy, oleju, braku światła itp.

jak do tąd nie byłem pewien czy owe ostrzeżenia faktycznie nie bedą wyswietlane ale teraz wiem na 100%, że moje B7 nie wyświetla ostrzeżeń.

Jedyne o czym informuje to o niskim poziomie paliwa. Nawet specjalnie wyjmowałem żarówki, nie uzupełniałem płynu do spryskiwaczy, mimo to w komputerze cisza.

Nie wiem co jeszcze więcej napisać ale Audik z 2006go na pewno posiada tą funkcje. Macie jakieś pomysły jak przywrócić te ostrzeżenia do życia?

Sprawdź vcds-em czy nie została wyłączona funkcja ostrzeżeń bo na to mi wygląda.

Opublikowano
  • Autor

Też myślałem w tym kierunku no ale jak tak to temat dla mnie kończy się na samym początku :( Nigdy nie bawiłem się w VCDS tak więc jestem zielony w temacie.


No więc sprawa wygląda następująco:

Nigdy nie używałem VAGa, nie miałem z tym styczności ani nawet nie znam nikogo kto ma kabel, czyli przygodę musze zacząć od początku, mianowicie:

kupić kabel. Koszt do B7 średnio 50 funtów (okolo 250 zł) nie jest zbyt tanio i pobrać program, no ale co dalej?

Szukałem w googlach jakis odnośników jak mniej więcej wyglądaja te opcje w Vagu no ale odniśnie kontrolek FIS (o ile nie mylę nazwy) nie znalazłem nic.

Wiem, że temat VAGa nie jest adekwatny z załozonym tematem ale mam jedno pytanie do zaawansowanych w obsłudze VAG: czy ponowne włączenie kontrolek (jeżeli to jest powodem nie wyświetlania ich) jest w miare proste do zrobienia?

Opublikowano

Wiem, że temat VAGa nie jest adekwatny z załozonym tematem ale mam jedno pytanie do zaawansowanych w obsłudze VAG: czy ponowne włączenie kontrolek (jeżeli to jest powodem nie wyświetlania ich) jest w miare proste do zrobienia?

Ten temat powinien ci pomóc.(przeważnie pierwszy post)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/

kupić kabel. Koszt do B7 średnio 50 funtów (okolo 250 zł) nie jest zbyt tanio i pobrać program, no ale co dalej?

Można wyrwać już za 200 zł w PL dobry kabel.

Co dalej ?

Poczytać dział diagnostyczny.

Wiem, sporo tam tego ale dla chcącego nic trudnego.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor

Muszę jednak wpierw dorwać kabel i program i mieć sprawe przed oczami bo jak czytam to wszystko w teorii to jest jak alfabet Morsa :mellow:

Natomiast w kwestii manetki, wielu ludzi pisze o wymianie na tą z przysiskiem po boku. Sam mam zamontowaną zwykłą manetke bez przycisków no ale chyba do odblokowania samych komunikatow nie potrzeba nic wymieniać? :eusathink:

Opublikowano

A jak zamierzasz przełączać w fisie skoro nie masz przycisków na manetce ?

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor

A jak zamierzasz przełączać w fisie skoro nie masz przycisków na manetce ?

W sumie interesują mnie tylko ostrzeżenia, a tych opcji z przycisku manetki i tak nigdy nie przełączałem (miałem to w poprzednim Audi) zawsze wyswietlam tylko opcje ile mam mil do przejechania. No ale jesli to konieczne, bede sie rozglądał za manetką.

Edytowane przez Adamski87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.