Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

cholera przypadkowo wy***ałem zdjecie z serwera :thumbdown: z podpisu

no i wszystkim spieprzyłeś podpis :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:29_________________________________________________lukasera specjalnie dla Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171516.msg2199445#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOO moge odetchnąć :notworthy:

[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:43_________________________________________________Panowie kupiłem ori końcówki wydechu od 1.8T. Bedzie rezanko jak mrozek puści :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 11:41_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0 przeczytajcie to :D:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezaj te końcówki i się pochwal bo widziałem że zakupiłeś :naughty: :naughty: :naughty:

wracając do gościa z paska to tak się zastanawiam jaki musiał mieć poryty beret że sobie sam wmówił iż ma 260KM :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed:

a teraz przyznać się kto oglądał na całym ekranie? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: mam podłączonego kompa pod LCD i jak zobaczyłem co ona wyprawia to wymiękłem :decayed: :decayed: :decayed:

dlatego się zastanawiałem czy ktoś nie odwalił numeru podobnego do mojego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wyglądają :kox:

image.jpg[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 15:47_________________________________________________Łukasz jaki to był kod na zdjęcie w podpisie? bo już tyle kombinowałem że mnie szlak już trafia, a nadal się nie wyświetla :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był link, ale ostatnio przez przypadek wy***ałem go z serwera i sam musialem inne zdjecia wsadzić :/

nie mam tych zdjec z naszgo spociku pod reka i dlatego w podpis inne sobie wrzuciłem.

Ogólnie to bierzesz jakies zdjecie, zmiejszasz je porządnie i wrzucasz np na imageshack.us tam po załadowaniu dostajesz link i wrzucasz go do podpisu, ot całą filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak robiłem i nie działa :wallbash: jak wrzucę sam link to jest jako link w podpisie a nie obrazek a jak zapodam z ..... to w ogóle go nie wyświetla :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucasz zdjecie, potem ewentualnie klikasz w detale zdjecia i zamieść ten obraz

pkaz.jpg

później skopiuj do podpisu ten link i powinno być ok.

Tylko musisz wrzucić już z kompa jakieś mniejsze zdjecie, bo dość spore wychodzi poźniej w podpisie (mnie zmniejszyli moderatory:P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz mnie gdzieś na liście :cool1:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:43_________________________________________________widze,ze ni chu chu.. z tym twoim podpisem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że nie jedziesz bo masz inne plany w tym terminie :gwizdanie:

dzisiaj się dopiero za niego wezmę bo nie było mnie w domu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie mialem być zrobiło sie niespokojnie i przełożyłem troche do przodu,ale czy skusze sie na jarosławiec... Hmm nie wiem, bo z kaską cienko. Zobacze po 10tym ile grosza w portfelu zostanie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie mialem być zrobiło sie niespokojnie i przełożyłem troche do przodu,ale czy skusze sie na jarosławiec... Hmm nie wiem, bo z kaską cienko. Zobacze po 10tym ile grosza w portfelu zostanie :kwasny:

a już myślałem żę w BT :drunk::dance::drunk::dance::drunk::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...