Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Woda w tylnej klapie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wczoraj cos dziwnego zauwazylem w aucie (B6 Avant'03)... po przedwczorajszym silnym deszczu.

Otwieram klape a tu mnostwo wody sie leje wszedzie (nawet do srodka bagaznika, na rolete bagaznika itp).

Mysle sobie: pewnie gdzies woda byla w jakiejs rynience i sie zlala teraz.

Zamykam bagaznik i slysze jak woda sie w srodku klapy przelewa...

Podnosze raz jeszcze i znowu sie wylewa przy akompaniamencie przelewajacej sie wody...

Pytanie jest nastepujace.

Jak woda dostala sie do srodka?

Obejrzalem klape dookola i nie widze nic oczywistego...

Moze ktos mial podobny przypadek?

Jakies sugestie co mozna sprawdzic pod katem nieszczelnosci?

Z gory dzieki i pozdrawiam!

Opublikowano

Wyjmij korki numer 44 to wodę z klapy wylejesz.

a9f0162c0f032.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wyjmij korki numer 44 to wodę z klapy wylejesz.

a9f0162c0f032.jpg

Wielkie dzieki za odpowiedz. Co prawda ten manewr z pozbyciem sie wody juz wczesniej zrobilem, ale zachodze w glowe skad sie ta woda tam wziela w pierwszej kolejnosci... dzis polewalem wszystko woda z butelki (od gory klapy i w boczki) i nie widze skad sie to wlewa do srodka... eh...

Opublikowano

Nie masz może dziur pod tablicą po wkrętach ?

Opublikowano
  • Autor

Nie masz może dziur pod tablicą po wkrętach ?

No 3 lata mam juz ten samochod i wody nigdy nie bylo... sprawdze pod tablica, na wszelki wypadek. Dzieki za sugestie.

Niecale 2 tygodnie temu mialem wymieniany silnik i ramie tylnej wycieraczki. Widzialem co mechanik robil i jakos ciezko mi uwierzyc ze woda w klapie moze byc jakos powiazana z ta niedawna naprawa...

Dzis po poludniu 'zabawa' z wezem z woda... zobacze czy uda mi sie dowiedziec gdzie jest przeciek...

Update:

Intensywne polewanie woda z weza oraz uzywanie spryskiwacza i wycieraczki nie przynioslo odpowiedzi...

Pozostaje czekac na nastepna wycieczke przy oberwaniu chmury i kolejne sprawdzanie...

Edytowane przez ANGEL82

Opublikowano

Kiedyś wypryskując letni płyn przy pomocy tylnej wycieraczki i spryskiwacza zalałem w środku klapę. Pojedyncze pryskanie nie powodowało "powodzi". Co ciekawe z deszczem i myjkami ciśnieniowymi nigdy nie było problemów i dalej nie ma (zawsze sucho). Miałem kiedyś zmienianą tylną szybę, czy miało to jakiś wpływ - nie wiem.

Interesujący przypadek, pisz jak odkryjesz powód.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zdejmij plastik zakrywający i użyj spryskiwacza tylnej szyby. Być może masz pęknięty wężyk lub uszkodzony silniczek, który płyn zamiast na szybę puszcza w klapę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.