Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mechanik Inowrocław, wymiana tarcz, elektryk napr. światła drog i otw szyby w klapie


mojeA4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie szukam w Inowrocławiu, nie poza kogoś kto wymieni mi tarcze w aucie, naprawi otwieranie szyby w klapie bagażnika i światło drogowe, przy okazji może wymieni koła na zimowe z wyważaniem.

Tylko ktoś polecony nie jak z programu Polak potrafi, bo sie człowiek naoglądał, wiecie jak jest

Auto BMW e61 525d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła z wyważaniem to się w wulkanizacji robi a nie u mechanika ;p Tarcze to Ci każdy zmieni, możesz nawet sam. Chwila roboty. Otwieranie szyby i światło to też nie są żadne z mega hard trudnych zadań. Tylko nie NorAuto hah :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektórzy wulkanizatorzy są tez mechanikami, stad wolałbym zostawić auto u jednej sprawdzonej osoby. Ja nie pytam o poziom trudności tylko o konkretnego mechanika, do którego nie będę sie bal oddać samochodu, No właśnie żeby nie było takiego poziomu jak w nor auto.

Jeśli ktoś kogoś zna to poproszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje ktoś taki, przynajmniej nie w Inowrocławiu ;)
Może ewentualnie u Budzyńskiego Cię zadowolą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po opiniach kiepsko. Wiem, ze wymiana tarcz to nic skomplikowanego, ale to jednak układ hamulcowy a jeżdżę codziennie z małym dzieckiem, poza tym przerwane przewody w klapie, dlatego trzeba ogarnąć, otworzyć szybę i te przewody "pospawać", światło drogowe, cholera wie dlaczego, często mrugalem na idiotów jadących a1 i A2 lewym pasem, i to tez ktoś kumaty musi ogarnąć. Tylko i aż tyle, muszę to w Inowrocławiu gdzieś zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...