Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BEX - brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam prośbę o sprawdzenie logów i ewentualną możliwą diagnozę dla A4 1.8T 190 km. W aucie występuje ogólny brak mocy, szczególnie powyżej 4 tyś obr. Do 4 tyś jedzie jako tako dobrze.

Grupa 002 033 031

http://vaglog.pl/log-002_033_031_M2417BR.html

Grupa 003 020 031

http://vaglog.pl/log-003_020_031_sti5Jj.html

Grupa 115 118

http://vaglog.pl/log-115_118_Z4p3k.html

Dodatkowo występuje błąd

16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached

P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded

16804 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0420 - 002 - Please Register/Activate

16825 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0441 - 002 - Please Register/Activate

Edytowane przez Bananuska

Opublikowano

Brakuje doładowania, zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu

Opublikowano

Gdzieś dziura w układzie, stały temat w 1,8T podjedź do kogoś kto ogarnia te silniki i zrobi Ci test szczelności układy, albo sam szukaj zaolejonych węży.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie. Niestety ale...

- Układ dolotowy sprawdzony - szczelny do 1 bara
- DV sprawdzony
- N75 sprawdzony
- Turbo wymontowane i sprawdzone z firmie która się zajmuje turbinami - parametry fabryczne

- Rozrząd sprawdzony

- Przepławka podmieniona, wskazania max do 100 g/s

- Katalizator sprawdzany - drożny

... i auto dalej nie jedzie tak jak powinno a pomysły się już powoli kończą.

Ktoś coś podpowie?

Opublikowano

Daj komplet logow po naprawach plus do tego jeszcze jeden log 118 z odpieta wtyczka od n75

Opublikowano
  • Autor

Logi "po naprawach"

http://vaglog.pl/log-002_115_118_ikW78.html

jest minimalna poprawa ale prawdopodobnie za sprawą podmienionej przepływki.

Logi z odpiętą wtyczką od N75

http://vaglog.pl/log-002_115_118_pkvAM4.html

Opublikowano

Z loga wychodzi ze jest problem z turbina ale piszesz ze byla sprawdzana wiec strona goraca chyba nie popekana i klapka wg nie powinna byc luzna, bo chyba by to ktos zauwazyl, mozliwe ze sztanga jest zle wyregulowana lub gruszka w turbinie wypracowana, zaczolbym od regulacji naciagu gruszki i sprawdzil czy pomoze, mozna to zrobic na aucie tylko trzeba sie troszke nagimnastykowac, trzeba sprobowac ustawic tak zeby z odpieta wtyczka n75 turbo ladowalo chociaz 0.3 bar.

Edytowane przez ?ukasz13

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dla potomnych.

Problemem okazał się być katalizator który dławił przepływ i przez to auto nie miało mocy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.