Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe regulacje dot.przeglądu technicznego auta


BEX4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do zorientowanych w temacie rejestracji.

Kupiłem uszkodzoną S4 ale jest już sprawna i gotowa do jazdy :D ale...

Pani się bardzo oburzyła i stwierdziła że mój przegląd jest nieważny bo zostało wystawione beż dowodu rejestracyjnego i brakuje mi dodatkowego przeglądu które jest obowiązkowe dla samochodów uszkodzonych (OK to jest jasne).

Wróciłem do diagnosty po dodatkowy przegląd wszystko zrobione i wydawało by się że już po temacie.

Aleeee

Pani twierdzi że badanie podstawowe nadal jest nieważne bo powinno zostać wystawione najwcześniej z datą kiedy się otrzymałem dowód tymczasowy rejestracyjny a diagnosta mówi że wszystko jest ok i że on daty nie może zmienić.

Moje pytanie kto ma rację? Jak argumentów użyć w rozmowie z tą osoba? Czy zna ktoś jakąś ustawę na postawie której mogę się opierać albo się zapoznać i z której będzie wynikać co i jak?

Problem jest taki że do urzędu mam jakieś 300km więc odbijać się od okienka mi się nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polskie realia pprawo jest jedno lecz w karzdym urzedzie każdy urzednik interpretuje je według własnego uznania tak wiec ta pani stwarza problemy a jej koleżanka moze ich nie mieć te problemy masz w wydziale komunikacji???ja bym poszedł do naczelnika wydziału komunikacji a przy okazji zaczerpnoł bym opini np innego diagnosty wówczas wiadomo co odpowiedzieć np:naczelnikowi niż jeżdzić od urzenika do urzednika


urzednika karzdym sorry za bledy w pośpiechu pisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...