Skocz do zawartości
IGNOROWANY

spasowanie tapicerki drzwi i deski wypadku


Bdz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam strasznie denerwujący problem odnośnie spasowania tapicerki drzwi kierowcy z deską. Zaliczyłem w tym roku dzwona gdzie cały bok był do wymiany i po odebraniu samochodu od blacharza po solidnej robocie z jego strony pozostał jeden problem - zbyt duża szpara między wymienionymi elementami. Poniżej link do zdjęcia. Jak myślicie da się to jakoś wyregulować?


https://zapodaj.net/027ba8c4993cc.jpg.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od boczka jakieś podkładki, zmiana zaczepów moze odejdzie od drzwi ze 2mm ale góra przy szybie nie odejdzie bo jest wkładana i sztywna wiec raczej lipa

a deską to sie chyba za bardzo nie da manewrować a nawet jakby to ile milimetry. raczej nic z tym nie zrobisz ale powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to faktycznie była solidna robota? boczek wygląda jakby był zasypany w pyle ze szpachlowania :facepalm:

Jeśli nie było to robione w stodole, to bym starał się to zareklamować... Możesz skorzystać z usług rzeczoznawcy, który wskaże Ci co należy poprawić, by drzwi pasowały.

Później może się okazać że auto Ci zacznie przeciekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swietle dziennym wszystko sie wyjasnilo. Od uderzenia odksztalcila mi sie lekko deska stad ta przerwa. Widac to po listwie i plastikach wokol wlacznika swiatel...

Wyglada na to ze nic z tym nie zrobie.

A drzwi siedza bardzo dobrze wiec nic cieknac nie bedzie. Samochod i tak musze dac so czyszczenia. To tylko pył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...