Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 97 r. przywrócone do życia


Zielas92

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chciałem pochwalić się moją pracą nad Audi A4 B5 1997 r. świeżo sprowadzona. Autko robiłem dla klienta, nie jest to mój samochód.

Krok po kroku:

1. Kompletne pranie tapicerki (podłoga, podsufitka, boczki, bagażnik, fotele) + czyszczenie elementów plastikowych, szyby.

2 .Dekontaminacja lakieru

3. Mycie

4. Glinkowanie

5. Ponowne mycie

6. Polerowanie, grubościerna pasta 3M Fast Cut Plus

7. Kolejne mycie

8. Polerowanie Antyhologram

9. Mycie

10. Podkład pod wosk

11. Wosk

Auto miało dobrze wyglądać (wiadomo na sprzedaż) nie była to też jakaś "poważna" praca ale mimo wszystko wyszło super ;)

4m7ahvxdwjtk.jpg

6ylmybl40fqm.jpg

Przed:

tk5k8cclvtf4.jpg

Po:

8okrjeam0zn5.jpg

3xcc36evxr35.jpg

Edytowane przez Zielas92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszy takiej usługi u Ciebie kolego tylko autko nie na sell tylko dla mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od autka i Twoich oczekiwań, wypadało by też sprawdzić lakier miernikiem, cena indywidualnie ale średnio waha się między 500-600 zł mówię tu oczywiście o cenie za wszystkie etapy z pierwszego postu + pranie tapicerki. Według mnie nie jest to dużo tym bardziej, że w cenie jest pranie a nigdy nie kasowaliśmy więcej niż podałem. Chyba że przyjedziesz autobusem heh. :D

Edytowane przez Zielas92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko całe ori. Na błotnikach (obydwa) dwie zaprawki. Lewe drzwi przód i tył nie od tego auta (kupiłem ori w kolorze). Doły lakierowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota, wygląda pięknie :) Mógł byś napisać przez jaki czas mniej więcej utrzymuje się taki efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi - jak dbasz tak masz. Lakier będzie ładny jak na zdjęciach na tyle długo jak będziesz o niego dbał, wiadomo też, że można go porysować nawet nieumiejętnym myciem i ciężko tego uniknąć chyba, że zawsze starannie myjesz swoje auto sam. Jeśli chodzi o wosk, teoretycznie zabezpiecza lakier na zimę, zależy jak często myjesz auto ale warto zrobić przynajmniej jedną poprawkę w sezonie i nałożyć go jeszcze raz, koszt niewielki a jak porządny wosk to efekt piorunujący. Ważne żeby był dobrze przygotowany lakier przed nałożeniem i wtedy też trzyma dłużej.

Autko całe ori. Na błotnikach (obydwa) dwie zaprawki. Lewe drzwi przód i tył nie od tego auta (kupiłem ori w kolorze). Doły lakierowane.

400 zł za cały proces opisany w pierwszym poście nie licząc prania... Z praniem 200 zł więcej czyli 600 zł łącznie.

Edytowane przez Zielas92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak najbardziej przyjemna :) Ładna robota, wyczuwam dużą ilość chętnych na taki zabieg bo naprawdę widać, że dobrze i tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...