Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykłe lampy w audi b7 - jakie żarówki?


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakie są światła mijania w audi b7 ? h4 ? bo jak czytam to piszą że d1s a to ksenony, a ja mam zwykłe. Bo długie to pewnie H7

Chciałbym zmienić na jakąs białą barwę światła mijania, jakie polecacie ? Czy trudno jest wymienic żarówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakie są światła mijania w audi b7 ? h4 ? bo jak czytam to piszą że d1s a to ksenony, a ja mam zwykłe. Bo długie to pewnie H7

Chciałbym zmienić na jakąs białą barwę światła mijania, jakie polecacie ? Czy trudno jest wymienic żarówki ?

Fabrycznie żarówki mijania to też H7. Swego czasu eksperymentowałem z barwami żarówek zacząwszy od 4500k do 6500k.

Co mogę polecić...? Jeżeli chcesz aby lampy dawały ładna barwę możesz wstawić jakieś LEDówki ok. 6000k ale jeżeli chcesz mieć dobrą widoczność w nocy proponuję zostanie przy zwyczajnym halogenie

Żadne żarówki ledowe jakie wstawiałem (10w, 50w nawet 80w) nie oświetlały otoczenia tak jak podczciwa h7 55w ;)

Co do wymiany: długie i chude palce zalecane :grin: raczej nie obejdzie się bez pokaleczenia nadgarstka, no ale jest to możliwe. Z jednej strony podajże od strony pasażera (nie jestem pewien jak to idzie w autach z lewostronną kierownicą) będzie trzeba tylko wymontować tunel od powietrza (dwa wkręty) idący nad reflektorem, Tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej ma racje.... bardzo dobre żarówki są Narva Blu Vision ale nie sa dopuszczone do użytku w europie, przejeździłem na nich 4 lata poki jedna odmówiła posłuszeństwa .... aktualnie Osram Night broker i tez sa OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mijania i drogowe sa h7 tak ?

chce zeby bylo jasniejsze swiatlo bo jest zolta poswiata, a to mnie troche denerwuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mijania i drogowe sa h7 tak ?

chce zeby bylo jasniejsze swiatlo bo jest zolta poswiata, a to mnie troche denerwuje :)

Poszukaj żarówek h7 55w 4500K. To taka optymalna temperatura koloru przy tego typu żarówkach, dająca juz tą wymaganą bielszą barwe. Obecnie mam takie żarówki u siebie w aucie i jest spoko ;)

http://allegro.pl/zarowki-h7-narva-4500k-efekt-xenon-biala-barwa-i5972728462.html

Mam na myśli mniej więcej takie własnie żarówki. Nie wiem tylko dlaczego sprzedawcy opisują, że nie są dopuszczone do ruchu publicznego :eusathink: 55W nie daje jakiegos super mocno rażącego światła, no ale mniejsza o większośc. Sam śmigam z takimi właśnie żarówkami już jakis czas nie oślepiając krytycznie jeszcze nikogo. Kolega Adam w poście wyżej jeździł 4 lata jak opisuje. Równiez bez problemów, tak więc wybór należy do Ciebie.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/77cd36b114bf66f9 -Tak to wyglada

Edytowane przez Adamski87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwe dają bardzo biała maja notatke na blaszce "U not for use in Europe" może temu ze sa tak wytrzymałe i nas w ciula robia :P ale 2 samochody u mnie zjeździły 4 lata temu dałem za nie 120 zł a teraz mozna za 45 :o 48607 narva rpw

Edytowane przez Adam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamski87 jak się spisują Narva Blu Vision w obecnych jesiennych warunkach?

Nie mam akurat Narva Blu Vision.

http://www.ebay.co.uk/itm/2-X-H7-SUPER-WHITE-XENON-55W-HID-LOW-DIPPED-BEAM-HEADLIGHT-BULBS-499-477-/151584729160?hash=item234b276848

To sa moje obecne żarówki. Parametry te same jak Narva H7 55w 4500K. Powiem tak, nie jest to jakis mega szał, ale jak na takie zwykłe H7mki jest naprawdę spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...