Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła postojowe - przód oraz Mijania/Drogowe Xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

przednie pozycje nie świeciły więc uznałem że trzeba będzie je wymienić ale otóż dziś po odpaleniu auta i włączeniu świateł jedna z pozycji zaczęła świecić lecz po wyłączeniu silnika i świateł i ponownym włączeniu na pozycje już nie zaświeciła. Włączeni silnika i świateł mijania nic nie zmieniło.

Czy gdzieś coś nie styka? włącznik do rozebrania i prze lutowania - tu chyba może coś być z nim nie tak bo dziś rano po przekręceniu na pozycje zapaliło się całe podświetlenie włącznika w sensie ikonki od pozycji i mijania a teraz się to podświetlenie nie świeci. W dobrym kierunku myślę że przełącznik zaczyna szfankować?

i druga zagwostaka.

Mam xenon i po pociągnięciu dźwigni na drogowe zapalają się h7 ale słyszę jak przesłony w xenon się przestawiają i widać wyraźnie że z soczewki pada więcej światła. Czy to oznacza że jest to bi-xenon? tylko po co w takim razie w bi-xenon dodatkowe h7?

Pozdr

M

Opublikowano

myślę że przełącznik zaczyna szfankować?

Prawdopodobnie ma już dosyć.


Czy to oznacza że jest to bi-xenon?

Ten temat powinien rozjaśnić sytuację

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/803-bixenon-xenon-od-a-do-z-na-czym-to-polega-tematy-zebrane-z-calego-forum/

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie ma już dosyć.

Chcesz powiedzieć że mam szukać nowego - czy jest jakaś szansa na reanimację? ;)

Przełącznik musi być zgodny z numerem czy nie ma znaczenia jaki rocznik Audi tylko model b6/b7

Opublikowano

Różnią się między sobą,musisz kupić zgodnie z numerem swojego.

Opublikowano
  • Autor

Po przelutowaniu płytki podświetlenie świeciło prze 40sek. po czym zaczęło migotać a świateł pozycyjnych jak nie było tak nie ma.

czy to nie wina jednego z układów na płytce które można wymienić? Dostępny jest gdzieś schemat płytki włącznika?

Patrzyłem za innym ale dostępne są w opłakanym stanie co może świadczyć o ich niesprawności również.

BK7 8E0 941 531- mam taki typ włącznika.

http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-malysz-i5193145153.html

zamiennik ale lepszy niż tamte oryginały :)


Pozycje dalej nie świecą. czy komputer powinie poinformować że żarówki są spalone?


i się wszystko wyjaśniło.
Lew pozycja spalona, prawa pozycja żarówka OK tylko jakiś głąb wcisną ją na siłę w obudową a to jest H6W BAX9S więc nie wpychamy na siłę :facepalm:

Edytowane przez Bknz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.