Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła postojowe - przód oraz Mijania/Drogowe Xenon


Bknz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przednie pozycje nie świeciły więc uznałem że trzeba będzie je wymienić ale otóż dziś po odpaleniu auta i włączeniu świateł jedna z pozycji zaczęła świecić lecz po wyłączeniu silnika i świateł i ponownym włączeniu na pozycje już nie zaświeciła. Włączeni silnika i świateł mijania nic nie zmieniło.

Czy gdzieś coś nie styka? włącznik do rozebrania i prze lutowania - tu chyba może coś być z nim nie tak bo dziś rano po przekręceniu na pozycje zapaliło się całe podświetlenie włącznika w sensie ikonki od pozycji i mijania a teraz się to podświetlenie nie świeci. W dobrym kierunku myślę że przełącznik zaczyna szfankować?

i druga zagwostaka.

Mam xenon i po pociągnięciu dźwigni na drogowe zapalają się h7 ale słyszę jak przesłony w xenon się przestawiają i widać wyraźnie że z soczewki pada więcej światła. Czy to oznacza że jest to bi-xenon? tylko po co w takim razie w bi-xenon dodatkowe h7?

Pozdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


myślę że przełącznik zaczyna szfankować?

Prawdopodobnie ma już dosyć.


Czy to oznacza że jest to bi-xenon?

Ten temat powinien rozjaśnić sytuację

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/803-bixenon-xenon-od-a-do-z-na-czym-to-polega-tematy-zebrane-z-calego-forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawdopodobnie ma już dosyć.

Chcesz powiedzieć że mam szukać nowego - czy jest jakaś szansa na reanimację? ;)

Przełącznik musi być zgodny z numerem czy nie ma znaczenia jaki rocznik Audi tylko model b6/b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się między sobą,musisz kupić zgodnie z numerem swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przelutowaniu płytki podświetlenie świeciło prze 40sek. po czym zaczęło migotać a świateł pozycyjnych jak nie było tak nie ma.

czy to nie wina jednego z układów na płytce które można wymienić? Dostępny jest gdzieś schemat płytki włącznika?

Patrzyłem za innym ale dostępne są w opłakanym stanie co może świadczyć o ich niesprawności również.

BK7 8E0 941 531- mam taki typ włącznika.

http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-malysz-i5193145153.html

zamiennik ale lepszy niż tamte oryginały :)


Pozycje dalej nie świecą. czy komputer powinie poinformować że żarówki są spalone?


i się wszystko wyjaśniło.
Lew pozycja spalona, prawa pozycja żarówka OK tylko jakiś głąb wcisną ją na siłę w obudową a to jest H6W BAX9S więc nie wpychamy na siłę :facepalm:

Edytowane przez Bknz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...