Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zepsute symphony?


nowy12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, czy jeżeli wkładając płytę do radia(symhony I), wyskakuje mi błąd CD ERR1 oznacza to, że mam popsuty laser? Czy jest możliwe, że po prostu jest coś nie podłączone? Dodam, że radio śmiga normalnie tzn. stacje. Próbowałem również włożyć płytę do zmieniarki w bagaju ( b5 2000 rok sedan) tylko problem w tym, że wciskając przycisk zmieniarka w ogóle nie reaguje, jakby była nie podłączona. Jest możliwość, że sama zmieniarka jest jakoś "odpięta" od radia ? I czy miałoby to wtedy wpływ na to, że nawet wkładając płyte do radia nie czyta? Gdy wkładam płytę słychać jakby laser próbował czytać ale dosłownie po 3 sekundach wyświetla się ten błąd. I pytanie na koniec, czy idzie jakoś wyciągnąć to radio bez tych specjalnych kluczy? Jakiś "domowy sposób" ? :D Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś postarał się odpowiedzieć mi na te wszystkie pytania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyjecia radia tu masz temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/104835-wyjmaki-do-nawigacji-i-innych-radyjek-audi/co do błędu to dwie opcje żle nagrana płyta np mp3 którego radio nie czyta lub brudny laser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do źle nagranej płyty to niemożliwe, posiadam same oryginalne płyty i próbowałem kilku. Jeżeli chodzi o laser to idzie jakoś go "przeczyścić" ? Czy po prostu zepsuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...