Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problemu z nawiewem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.Jeżeli post napisany w złym dziale prosiłbym o przeniesienie. Witam jeszcze raz jestem nowym użytkownikiem niedawno zakupiłem audi a4 b5 1996r 1.6 101km wszystko pięknie ładnie było do wymiany był termostat zrobione i autko łapało temperaturę grzało po dzień wczorajszy. W czwartek wracając ze szkoły grzało normalnie a w piątek rano po trasie 20 km 0 ciepłego powietrza.Sprawdzałem płyny,nawet pokusiłem się o zdejmowanie schowka i wkładanie ręki do korytka nawiewu aby sprawdzić czy klapa ciepłe/zimne działa prawidłowo wszystko jest jak należy silnik łapie 900C ale po daniu pokrętła nawiewu na ciepłe leci tylko zimno. Co może być przyczyną ? Dodam ze nagrzewnica była płukana około 30 minut temu.

Opublikowano

Sprawdź czy jak kręcisz pokrętłem to przestawiają się klapy. Zdejmiesz schowek będziesz widział.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź czy jak kręcisz pokrętłem to przestawiają się klapy. Zdejmiesz schowek będziesz widział.

Klapy sprawdzone ruszają się prawidłowo reszta pokręteł też sprawdzona.Czy możliwe aby pompa wody dawała takie oznaki albo termostat ?

Opublikowano

Jak jesteś pewny, że klapy ciepło - zimno się ruszają problem leży po stronie nagrzewnicy. Dlaczego płukałeś? słabo grzało?

Opublikowano
  • Autor

Jak jesteś pewny, że klapy ciepło - zimno się ruszają problem leży po stronie nagrzewnicy. Dlaczego płukałeś? słabo grzało?

Wcześniej po wymianie termostatu leciało letnie powietrze potem się to jakoś unormowało i było wszystko ok.Na forum wyczytałem że to może być nagrzewnica więc postanowiłem ją przepłukać

Opublikowano

A ja się podepnę :D

Mam taki temat, żę nagrzeje sie do 90 i...
z lewej strony (kierowca) dmucha nie gorącym powietrzem, po prostu ciepłym, natomiast z prawej lodowatym! :)

podpowiecie co zrobić? Zima na dobre sie nie zaczęła a troche to uciążliwe :)

PS
podpowiedzi typu owijanie się kocem wiem wiem, skuteczne, ale wolałbym uruchomić ogrzewanie:)

Opublikowano
  • Autor

A

A ja się podepnę :D

Mam taki temat, żę nagrzeje sie do 90 i...
z lewej strony (kierowca) dmucha nie gorącym powietrzem, po prostu ciepłym, natomiast z prawej lodowatym! :)

podpowiecie co zrobić? Zima na dobre sie nie zaczęła a troche to uciążliwe :)

PS
podpowiedzi typu owijanie się kocem wiem wiem, skuteczne, ale wolałbym uruchomić ogrzewanie:)

A sprawdzałeś może klapy ciepło/zimno? Klimatronik czy jak u mnie manualny nawiew ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.