Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z licznikiem jagera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM mam problem ze swoim licznikiem a mianowicie nic nie dziala po za podswietleniem 1/2 FIS swieci sie ale nic nie wyswietla co moze byc przyczyna?? wyjmowalem licznik i podczas wkladania na wlaczonym zaplonie zaczyna dzialac gdy podpinam niebieska kostke ale jak ja do konca wepne to znow nie dziala... tak jk by cos nie laczylo.. probowalem tez naginac licznik i jak go naginam zaczyna dzialac ale po wlozeniu licznika na swoje miejsce znow nie dziala czyli ewidentnie cos nie loczy... co to moze byc pomocy. z gory dzieki i czekam na szybka odpowiedz

Opublikowano

zapewne zimne luty lub płyta pęknięta ,nie naprawiaj tego złomu wymień na vdo. Za jakiś czas padnie procek lub już pada i będzie kolejna naprawa, a ona jest juz nieoplacalna

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie obstawiam peknieta plyte... da sie to jakos naprawic?? a co do vdo to jak to zrobic i na jaki dokladnie wymienic beda potrzebne przerubki co z immo wtedy??


no wlasnie obstawiam peknieta plyte... da sie to jakos naprawic?? a co do vdo to jak to zrobic i na jaki dokladnie wymienic beda potrzebne przerubki co z immo wtedy??

a jak zimne luty to w jakims konkretym miejscu sie pojawiaja??

Opublikowano

luty mogą być wszędzie jak płyta pęknięta to nie jest to takie proste do zlokalizowania do dopisania immo potrzebny jest pin tu masz temat do przeczytania http://a4-klub.pl/index.php?/topic/260818-licznik-jaeger-czy-podejdzie-vdo/


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie pozdrawiam


luty mogą być wszędzie jak płyta pęknięta to nie jest to takie proste do zlokalizowania do dopisania immo potrzebny jest pin tu masz temat do przeczytania http://a4-klub.pl/index.php?/topic/260818-licznik-jaeger-czy-podejdzie-vdo/


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/

a powiedz mi jeszcze jaki ten licznik w=vdo mam zakupic z pelnym fisem?? jakies oznzczenie czy cos??

Opublikowano
  • Autor

cyfrowy zegarek i pełny fis trzeba bedzie jeszcze kostke do fis dorobic ale to wszystko masz tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-efekt-wymiany-licznika-na-fis/

a jak bym wyloczyl immo i włozyl licznik bez fisa po lifcie to bedzie dzialac chodzi mi o to zeby mi ktos to ogarnol i w miare malo to wszystko kosztowalo...

Opublikowano

Licznik musi być z cyfrowym zegarkiem (nie ze wskazówkami). Może być pełen fis lub półfis. Jakbyś był zainteresowany to posiadam takie liczniki na sprzedaż. Pisz PW jak coś :)

Opublikowano
  • Autor

Oj tak zaiteresowany jestem i to bardzo:) posiadasz z pol fisem?? Kupie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.