Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przedstawiony klekot jest w moich rekach od miesiąca a teraz dlaczego to kupiłem no własnie wymieniłem się na mojego Pasata cc (pomyłka życiowa) dlatego tez padło na 2.7

z wyposażenia co ciekawe to ma :

  • Webasto ( auto stoi pod blokiem wiec milo się wsiada do ciepłego )
  • Wszystkie kanapy grzane
  • Dodatkowy moduł do tel fajne funkcje czytanie sms itp

a reszta to jak przystało na S-line całkiem spora lista ale to już tam mniej ważne bajery

Ogumienie :

zima 17/225/50 lato (jakiś wzór imitujący rotora ) zostały mi po skradzionej b8 3.0 tdi o ile ktoś kojarzy ;)

lato 19/245/35 S6 (nie wiem czy nie wymienię je na 20" rotory)

Auto zostało profesjonalnie przestrojone było oporne sporo zabezpieczeń Ale Robert jak zawsze sprostał wyzwaniu i namalował piękny wykres jedna z najlepszych firm w Polsce polecam wszystkim :

WWW.TUNE-UP.PL

942d9f322d9f8dd3.jpg

800ebfb9a92ff22f.jpg

5b45c710de0656d3.jpg

a63d9554ec634623.jpg

d42647236b139be0.jpg

2db3f8b58a0a1cc9.jpg

8f0caa8ec40e8b42.jpg

fjiyak5u.jpg

Edytowane przez otles2

Opublikowano

Czemu Passat CC był pomyłką?

Opublikowano
  • Autor

Czemu Passat CC był pomyłką?

Chodzi o wykończenie auta właściwości jezdne i to wieczne trzeszczenie plastików ;) Poza tym auto fajne ;)

Opublikowano

Woow 500Nm na multi

Opublikowano

Normalka skrzynia wytrzyma jak bedziesz dobrze się z nią obchodzić. Powodzenia w modzeniu

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie skrzynia powinna wytrzymać a wiem co i jak to auto na trasie nie jechalo teraz z kazdego biegu idzie milo ( ale w planach jest po-lift 3.0 )

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

 AUTKO ZOSTAŁO SKRADZIONE WIEC KONIEC TEMATU :(((

Opublikowano

Kurcze gdzie ci ukradli a miałeś jakieś zabezpieczenia

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

W kuj pom nie bo na dzisiejszych złodzieji brak zabezpieczeń niestety ale w kolejny coś wymyślę to już moje 2 a4 które zajeb..... :(  pierwsze szukałem 1.5 roku 

Opublikowano

Przykra sprawa. U nas ostatnio B8 nie ukradli bo miała odcięcie zapłonu. Powyrywali kratki i itp ale auto nie zabrali. Więc odcięcie zapłonu jak najbardziej warto montować...

Opublikowano

Kurde przykra sprawa wspolczuje bo fajna gablota.

Nie miales zadnych zabezpieczen?!

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano

Pomysl o odcięciu Obd oraz odcięciu przy kluczyku masz kółko które trzeba dotknąć pewnego miejsca żeby odpalilo
Nie rób zwykłego odcięcia bo zwykle to znajdą

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może nie potrzebnie wspominałeś o tym że auto stoi pod blokiem, dobrze że chociaż blachy zasłaniałeś. Szkoda autka, pierwsze zdjęcie jest tak ładnie że nadaje się na kalendarz klubu ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.