Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BEX] A4B6 Avant 1.8T BEX by Krzysieqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :) :bry:

 

Czas na spowiedź:
Rejon: Podlaskie (Głównie stolica Bstok)
Zawód: Programista | Instruktor Nauki Jazdy
Sprzęt: :audi::a4fan: B6 Avant BEX :quattro:przebieg po zakupie 223000+/- (potwierdzone w ASO rok 2016)
 

 

 

 

 

ON BOARD:

 

 

 

Z błogosławieństwa fabryki:

  • RSN-E
  • Podgrzewane Fotele (a w zasadzie jeden aktualnie)
  • 2ZQ = Kierownica wielofunkcyjna
  • 7A2 = Zmieniarka cd
  • 6E3 = Podłokietniki Środkowe
  • 6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora
  • 6Q2 = Galka dzwigni zm. bieg.(skora)
  • 6PC = Dzwignia hamulca recznego skora
  • 5J2 = Spojler klapy tylnej
  • 3S1 = Relingi dachowe aluminium
  • N7U = Tapicerka oparcia i siedzenia alcantara
  • 1BV = Sportowe zawieszenie
  • E4J = "S-line"
  • 7X1 = Parktronik tył (jeszcze nie w pełni funkcjonalny)
  • 4x Szyby w prądzie
  • Xenon | Poziom | Prysk
  • 9Q4 = FIS Kolor
  • Tempomat
  • Rolety (poziom | pion | bok)
  • Domykanie szyb z kluczyka
  • Pakiet światło
  • Zapalniczka w bagażniku

Z błogosławieństwa mojego:

  • Kupno tego samochodu było wystarczającym błogosławieństwem na razie.

TODO:

  • Grzanie tyłka po stronie kierowcy
  • Drzwi prawe z centralki
  • Heble
  • Sprzęgło
  • Ściemnienie szyb tylnich
  • Instalacja gaz
  • Ledy, lustra w dół
  • Wirus na 230+/-
  • RNS-E LED or NaviPremium
     

Done:

  • Rozrząd, olej, odma, termostat
  • DP

Stan Aktualny:
Poszukiwanie inspiracji

 

Po zakupie:


Fotki Aktualne:

 

Zrobię na dniach przy lepszej pogodzie

Edytowane przez Krzysieqq

Opublikowano

Niezła z dobrym wyposażeniem :thumbup1:

Opublikowano

Fajna furka! Tylko widzę trzeba ogarnąć bo coś zapuszczona lekko! :decayed:

Zderzak tył, konkretnie dokładka na dole, inny odcień czy to złudzenie?

Pozdrawiam! Bezawaryjności!

Opublikowano

sam miałem po nią jechać do Suwałk ale mnie ubiegłeś

ile urwałeś z ceny ?

Opublikowano
  • Autor

Praktycznie nic, ale i tak powinna być warta więcej w takim wyposażeniu :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Z 210KM powinieneś ugrać bez problemu.

Opublikowano

Piękny avus silber z dobrym wypasem:)

Opublikowano

Gdzie te zdjęcia po? :P Sam mam BEXa, mogę z czystej ciekawości na priv dowiedzieć się ile kosztowała ta sztuka?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakoś tu pusto ostatnio było tak więc wracam.

Ostatnio wpadło malowanie felg, na razie tylko plastidipem ale na pewno ogarnę to normalnie z piaskowanie, tylko jeszcze nie wiem jaki kolor czarny mat czy metalik.

98d5c7270fe1c9772bafe4f62fc6acde.jpg

 

I dwa wcześniejsze zdjęcia:

 

3d90c6c1952bd418c1be036cec1606ff.jpg134ba32ed32d35f15c1f35402b36d465.jpg

Ogólnie przygotowuje się powoli do sesji ale parę rzeczy zostało do zrobienia

Co się działo przez ten czas, nie za wiele ogólnie cały czas staram się doprowadzić auto do porządku.
Wpadł DP do pierwszego łącznika wydechu (wpadnie też bandaż na to) musiałem również wymienić termostat oraz odmę olejową. Szykuję się powoli do ściemnienia szyb i najprawdopodobniej wpadnie za jakiś miesiąc wirus na około 230 (w zależności od kondycji silnika). W tym miesiącu zamierzam jeszcze ogarnąć elektrykę w aucie trochę oraz rozpoczynam poszukiwania większych hebli :) Sesji na razie nie będzie z racji tego że muszę ogarnąć jakieś niedoróbki lakiernicze (rdza na błotnikach, zobaczymy co się z tym zrobi)  

Edytowane przez Krzysieqq

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.