Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lusterka a4 b5 1.6 8v 2000 r


janek79

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie w jaki sposob moge sprawdzic wyposazenie audi jak wtytule , chodzi mi o grzanie lusterek czy mam ta opcje czy moze jest jakas awaria bo nie podgrzewa mi lusterek , jak moge to sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewanie lusterek powinno dzialać po wcisnieciu przycisku grzania tylnej szyby, jak nie ma efektu to moze ktos wymienial wklady lusterek i nie mają one maty grzewczej, mozesz wyjąc wklady i zobaczyc czy sa podlaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka wygladaja na stare bo odblysniki pobrzechach jak by oblazily, niestety ale jak wlaczam grzanie tylnej szyby niestety ale lusterek nie podgrzewa nic a nic , a jak wyjac te wklady masz jaka instrukcje , gdzie znajduja sie bezpieczniki i ewentualanie przekazniki od grzania szyby i lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jeszcze może sprawdzić po kodach na wlepce serwisowej. Masz avanta, tak? To wlepkę powinieneś mieć w bagażniku we wnęce na koło zapasowe, a drugą taką samą w książce serwisowej auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze wobec tego po tej wlepce a bezpieczniki sa dobre bo sprawdzalem

a czy ta wlepka to ta co jest na olkadce ksiazki, bo z miejscu kola ma butle z gazem i jkaki kod to jest od podgrzewanych lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przycisku szyby lustra grzeja w przedliftach w 2 lifcie grzeja zawsze poniżej 5stopni czy ilus tam wyciągnij wkład zobacz czy są kable i sprawdź miernikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a czy ta wlepka to ta co jest na olkadce ksiazki, bo z miejscu kola ma butle z gazem

Tak, naklejka jest od wewnętrznej strony przedniej okładki książki serwisowej.


i jkaki kod to jest od podgrzewanych lusterek

Tu masz listę kodów wyposażenia audi:

https://klubaudi.pl/topic/115-kody-wyposażenia-w-audi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje i pozdrawiam

z kodow jakie mma wksiazce i liste ktora mi przeslales wynika ze ja mam kod 5SL i 5RQ czyli 5SL = zewnetrzne lewe lusterko wsteczne: nie sferyczne i 5RQ = zewnetrzne prawe lusterko: wypukłe sa nie grzane :(

Edytowane przez janek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...