Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 AFN rozpiska pinów 26 pin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie mam taki problem a m.in kupiłem niedawno a4 i od poczatku mialem problemy z licznikiem auto jest z 1997 r jest zamontowany licznik z roku 2001 gość od którego go kupiłem mówil ze trzeba dokonczyc montaz kabli (stary licznik mam) ale widze ze jest z tym troche zabawy bo tym co mam załozony z 2001 r nie działa obrotomierz nie ma lampki od akumulatora jak wyłącze światła na odpalonym aucie to słysze głośne bzyczenie przekaznika nr 381 jak światła są włączone to tego bzyczenia nie ma i nie działa mi wskaznik temperatury tzn czy auto zimne czy cieple podnosi sie troche ponad 60 stopni i jak włącze swiatla na zgaszonym silniku to widze ze wskazowka sie delikatnie podnosi. Na internecie znalazłem rozpiske jak podłączyc licznik z 2 liftu do przedlifta , ale najpierw chciałbym uruchomic ten stary licznik zeby potem zacząc to wszystko od nowa. Jesli ktos by miał jakies zdjecia kostek 26 pinowych zółtej i niebieskiej to byłbym wdzięczny lub jakes zdjecia który kabel do któego pinu podłączyc dodam ze auto nie ma fisa w starych zegarach był tyko czujnik temperatury zewnetrznej Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam serdecznie mam taki problem a m.in kupiłem niedawno a4 i od poczatku mialem problemy z licznikiem auto jest z 1997 r jest zamontowany licznik z roku 2001 gość od którego go kupiłem mówil ze trzeba dokonczyc montaz kabli (stary licznik mam) ale widze ze jest z tym troche zabawy bo tym co mam załozony z 2001 r nie działa obrotomierz nie ma lampki od akumulatora jak wyłącze światła na odpalonym aucie to słysze głośne bzyczenie przekaznika nr 381 jak światła są włączone to tego bzyczenia nie ma i nie działa mi wskaznik temperatury tzn czy auto zimne czy cieple podnosi sie troche ponad 60 stopni i jak włącze swiatla na zgaszonym silniku to widze ze wskazowka sie delikatnie podnosi. Na internecie znalazłem rozpiske jak podłączyc licznik z 2 liftu do przedlifta , ale najpierw chciałbym uruchomic ten stary licznik zeby potem zacząc to wszystko od nowa. Jesli ktos by miał jakies zdjecia kostek 26 pinowych zółtej i niebieskiej to byłbym wdzięczny lub jakes zdjecia który kabel do któego pinu podłączyc dodam ze auto nie ma fisa w starych zegarach był tyko czujnik temperatury zewnetrznej Pozdrawiam

kolego daj link do rozpiski ja musze poprawic wskaznik otwierania drzwi na fisie

Opublikowano

Witam serdecznie mam taki problem a m.in kupiłem niedawno a4 i od poczatku mialem problemy z licznikiem auto jest z 1997 r jest zamontowany licznik z roku 2001 gość od którego go kupiłem mówil ze trzeba dokonczyc montaz kabli (stary licznik mam) ale widze ze jest z tym troche zabawy bo tym co mam załozony z 2001 r nie działa obrotomierz nie ma lampki od akumulatora jak wyłącze światła na odpalonym aucie to słysze głośne bzyczenie przekaznika nr 381 jak światła są włączone to tego bzyczenia nie ma i nie działa mi wskaznik temperatury tzn czy auto zimne czy cieple podnosi sie troche ponad 60 stopni i jak włącze swiatla na zgaszonym silniku to widze ze wskazowka sie delikatnie podnosi. Na internecie znalazłem rozpiske jak podłączyc licznik z 2 liftu do przedlifta , ale najpierw chciałbym uruchomic ten stary licznik zeby potem zacząc to wszystko od nowa. Jesli ktos by miał jakies zdjecia kostek 26 pinowych zółtej i niebieskiej to byłbym wdzięczny lub jakes zdjecia który kabel do któego pinu podłączyc dodam ze auto nie ma fisa w starych zegarach był tyko czujnik temperatury zewnetrznej Pozdrawiam

Przeczytaj to -->https://www.dropbox.com/s/vx50nzm250gm8rv/Audi_A4_wymiana_licznika_95_na_00%281%29.doc?dl=0a wszystko stanie się jasne ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.