-
Kostki pod nogami pasażera
Szybkie pytanie robie nagrzewnice ale w nogach kierowcy na grodzi z komór silnika są 2 kostki od czego one są jeden ma zrobiony mostek tak jak na foto Dzieki
-
Jakiej firmy nagrzewnica do A4 B5 1.9TDI??
Witam szybkie pytanie , jakich firm polecacie nagrzewnice jakie omijać Dzieki
-
nagrzewnica przecieka szybka porada
Hej mam pytanie pęła mi nagrzewnica lecz musze przez 2 dni jeżdzic autem czy można połączyć węże i zalać płynem . Musiałbym jechac czynnik spuscić aby dobrać się do dechy itd dzieki za odp
-
Air bag Błąd 00589
szybkie pytanie jkeszcze rozpiełem kostke pod poduszka a od poduszki tez sie odpina czy on jest na stałe
-
Dziczek1611 obserwuje zawartość Air bag Błąd 00589
-
Air bag Błąd 00589
Witam Wczoraj zapaliła się kontrolka Air bag po podłączeniu vaga pojawił się błąd: 00589 - Airbag Igniter 1:Passenger Side (N131) 32-00 - Resistance too High Po wykasowaniu błędu on powracał kontrolka gasła na 2 sek. Dziś zdemontowałem schowek kostka była podłączona rozpiełem ja sprawdziłem styki były czyste bez nalotu podłączyłem wszystko ale nadal błąd wyskakuje po skasowaniu. Wiecie co jeszcze mogę sprawdzić czy może miał ktoś taką usterkę dzięki za pomoc
-
Radio concert 1 kod
właśnie o to chodzi jak zamontował radio to wysłał mi zdjęcie ze jest ok ,ja jak sprzedawałem to nagrałem mu film ze jest ok niczego nie ukrywałem te radio jezdziło u mnie przez 4 lata. On chce zwrotu kasy a ja nie chce żeby mnie w konia zrobił.
-
Radio concert 1 kod
Witam mam pytanie gdzie znajduje się kod do radia concert 1 w panelu czy samym radiu. Czy jeśli zamienię panele radio będzie działać. Pytam bo sprzedałem radio sprawne a po 3dniach koleś pisze ze znikneły mu 3 paski na wyświetlaczu wydaje mi sie to podejrzane ponieważ pod czas naszej rozmowy koleś kilka razy pytał czy nakówałem taśmę od wyswietlacza . Czy możliwe jest ze zamienił panel i chce mnie urobić? dzieki
-
Polecane opony letnie
do 1000
-
Polecane opony letnie
witam co polecacie na lato nowe 195/60 r16 czy 205/55 r16 oraz jakie są dobre opony ze średniej półki, opinie mile widziane. Dzieki
-
Króciec układu chłodzenia
Hej Szybkie pytanie jaka firma robi dobre króćce do a4 b5 w Aso już nie produkują więc został mi zamiennik tylko jakiej firmy Dzieki
-
uszczelka pod głowicą
witam szykuje mi się wymiana uszczelki pod głowicą widać pocący się płyn od strony pompy paliwa więc moje pytanie, jaki koszt takiego zabiegu w bez robocizny chodzi o same części w przybliżeniu do 1,9 tdi afn A dokładniej co po za uszczelką i planowaniem głowicy trzeba kupić jakie uszczelki ? dzięki
-
Uszczelniacz wału korbowego - simering
hej Mam pytanie jakiej firmy polecicie kupić simering na wał korbowy od strony rozrządu jest tego bardzo dużo a jak ze wszystkim są lepsze i gorsze wiec czekam na wasze opinie dzięki
-
Silniczek lampy
Witam mam pytanie szukam silniczka do 1. 9 a4 b5 99r polift etka mówi ze ma być 1J0 941 295 B moje pytanie czy podejdzie z literą F jest on z 1.8t . Jest sporo tego może ktoś zmieniał na inny . Dzięki
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dzięki
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Hej warto przejść z valvo synpower 5w40 505.00 na RAVENOL Turbo VST 5W40 505.00 silnik afn